Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne orgazmusom? 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne orgazmusom? 27 éves nő vagyok és még sosem tapasztaltam. Idáig 5 férfival voltam életem során és egynek se sikerült elérni nálam, illetve magamnak se sikerült. Esetleg tudnátok valami jó játékszert ajánlani, ami beválhat?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A játékszereket te is ismered. Nem tudom, miket próbáltál ki belőlük.
2020. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

Csak személyesen tudok segíteni az ügyben! :)


Viccet félretéve ezt így tényleg nem lehet távolról.

2020. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Womanizer. Garantáltan elélvezel tőle.
2020. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
A pàromnak is velem volt először. Csak a nyalástól tud elélvezni, úgy hogy beszívon a csikólját és vàkuum alatt tartva a nyelvemmel dörzsölöm sokàig. Nagyon speciális technika és nagyon figyelni kell rà.
2020. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Írj rám és segítek! ;)
2020. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 érdeklődő35 ***** válasza:
72%
Womanizer se rossz, de van egy olcsóbb változata a satisfyer 2 next. Illetve egy komolyabb magic wand is szóba jöhetne. Ennek van egy olyan előnye is, hogy ha esetleg mégse válna be, mint masszírozó is hasznos otthon🙂
2020. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Normális, kitartó, nem önző , tapasztalt , magas szexkultúrával rendelkező partner. És ingyen van...
2020. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
pedig magadnak kell először kitalálni hogy hogyan tudsz elmenni, nem egy pártól várni a csodát ahogy fentebb írták a -maguktól elszállt- férfiak. ha te nem tudod mit akarsz, ő sem fogja tudni, max azt, hogy addig mit szerettek a partnerei. Az meg minden nőnél más, szóval vagy bejön vagy nem.
2020. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem volt egy ilyen barátnőm, és én sokáig presztízs kérdést csináltam a dologból, mondván, nem vagyok kispályás, be fogom bizonyítani, hogy az eddigi pasijai fatökűek voltak, semmit nem tudtak a női anatómiáról és a női lélekről. Kudarcot vallottam, viszont meglepően jókat szerelmeskedtünk. Picit fura volt, hogy picit se izgatja semmi, egyáltalán nem nedvesedett, de néhány hónap után, már én is csak magammal törődtem, ő pedig odaadó, jó partner volt. Hiába volt teljesen frigid, olyan volt a személyisége, hogy jó volt vele a szex.

Lehet, hogy veled egyszer megtörténik a csoda, de hogy az mitől lehetne, tippem sincs!

2020. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

9-es, nekem se volt orgazmusom soha az életben, de ettől még nagyon is nedvesedtem, ha élveztem a szexet. Nálam a nedvesedés hiánya jelzi, ha nem élvezem a szexet és nem az orgazmus hiánya.

42N

2020. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!