Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kismellű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a kismellű molett nőkről?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak akik a kisebb mellet preferálják, de gondolom csak véknyabb nőknél. És vannak akik a teltebb nőket. De az utóbbi kategóriába tartozóaktól kérdezem, hogy ez főleg a nagyobb mell és fenék miatt van? Ha például adott egy ducibb lány, akkora mellekkel amilyen a nagyon vékony, kismellű nőknek van, akkor az már nem szép? Vagy mit gondoltok erről?

2020. aug. 23. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ez nagyon függ az összhatástól, de szerintem arányaiban kevés telt, kis mellű nő van, aki jól néz ki.
2020. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
nekem inkább a nagy mellű vékony nők tetszenek. nem is nagyon láttam még kis mellű molett nőt egyébként.
2020. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
magamat már a molett kategóriába sorolnám, de messze nincs nagy mellem, sőőőt, viszont a legtöbb visszajelzés amit kapok az nem az, hogy ne néznék ki jól. És még mielőtt azt kapnám, hogy nagy az egóm... nem, nem nagy, épp ellenkezőleg.
2020. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kicsit pontossabban jól lenne esetleg, súly magasság, és kosárméret?
2020. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Az összhatás és az összkép a fontos, na meg a személyiség. Utóbbival tudja valaki kompenzálni ha úgymond körte alakú. Mondjuk szó se róla "a belső értékek a legfontosabbak" rizsától függetlenül a férfiak többségének a körte alkat nem annyira tetszik... a vékony vagy az alma már annál inkább.
2020. aug. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az alma alkat olyan, hogy a derekán/hasán van a legtöbb zsír.Nem Hallottam olyat, hogy a pasik azt preferálnák eddig sehol.A körte alkat az a combján és a fenekén " tárolja" a legtöbb zsírt.
2020. aug. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kismellű moletteket hívja a szakirodalom bojlertestűnek :D
2020. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudnál legalább néhány képet linkelni? (Nem feltétlenül magadról.) Soha nem láttam még molett nőt kicsi mellekkel (A-s kosár...).
2020. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy tetszett ilyen nő. Az elsőnek igaza van, az összhatás a lényeg.
2020. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem alapbol a molettem nők tetszenek de a nagy mell az sosem volt az ideám egy lány esetében sem.

A kérdésedre válaszolva, nekem tetszene egy ilyen alkatú lány. De a személységén is sok múlna. :)

2020. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!