Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha már történt veletek hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már történt veletek hasonló, elmesélnétek, légyszi? (bôvebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan szerelmes sztorikra gondolok, hogy pl. az elején nem jött be nektek az illetô, de aztán megismertétek, megkedveltétek és beleszerettetek. Mennyi idô alatt? Hogy ismerkedtetek meg stb.?


Olyan sztorikra is kíváncsi lennék, ahol távkapcsolatból keveredtetek ki pozitívan. Vagy pl. képek alapján nem jött be az illetô, de élôben találkozva nagyon tetszett stb.


És barátságból szerelem sztorik is érdekelnének. :))


Elôre is köszönöm szépen annak, aki megosztja a történetét!



2020. aug. 27. 23:58
 1/4 StevenUp ***** válasza:
100%

Exbarátnőm elhivott talizni az ő egyik iskolatársával akit anno nem tartottam túl sokra mert ő kimerítette a pánszexualitás fogalmát.

Viszont tíz év távlatából egyre többször kaptuk magunkat azon hogy közeledtünk lelkileg egymás felé és egyre több közös programot beszéltünk le kettesben...

2020. aug. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában történt meg velem, hogy volt egy csaj - két évvel fiatalabb nálam - akivel együtt jártunk autósuliba (és középiskolába is együtt jártunk, de csak az autósuliban ismerkedtünk meg jobban).


Eleinte nem nagyon foglalkoztam a csajjal olyan szinten, hogy úgymond akarnék is tőle valamit. Csupán egy iskolatárs és barát volt. Semmi több. De aztán ahogy teltek a hetek, egyre közelebb kerültünk egymáshoz. Mindig úgy írattunk vezetéseket, hogy egy napon menjünk. Majd elvégeztük mindketten az autósulit, és valahogy ezután sem maradt annyiban ez az egész. Volt hogy (igen, furcsamód) néhanapján ő volt az első, aki suli után egyből megkeresett és lényegéban karjaimnál fogva húzott a városba, mert nem volt kedve hazamenni, addig is együtt legyünk. Így telt még pár hét, és azon kaptam magam, hogy kezdtek bizonyos érzelmek kialakulni bennem.


Nem volt csúnya csaj, sőt. De mégis valahogy a természete miatt kedveltem meg leginkább, mintsem a külseje miatt. De amilyen szerencsém van, később kiderült, hogy csak kihasznált és elhúzta a mézes madzagot az orrom előtt, én meg bedőltem neki. Elkerült egyetemre, azóta nem láttam és nem is hallottam felőle.


Szóval ez a sztori valamelyest olyasmi, amit te kértél, de sajna Happy End-del nem tudok szolgálni. :D

2020. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmet (leendő feleségemet) online ismertem meg. Fél évig csak laza online haverság volt, aztán elhívott randizni.


Nem is voltam benne biztos, hogy lesz valami, nem igazán kerestem kapcsolatot. De azért mentem, egye fene. Kellemes csalódás volt, jót dumáltunk de ennyi. Meg akartam csókolni, de nem voltam benne biztos hogy ő is alarja-e, annyira zavarban volt. Aztán második randin lett csók, a harmadikon ár nála aludtam...

Egy évig voltunk távkapcsolatban, havi kétszer láttuk egymást.

Két éve költöztünk össze, és most nyáron volt az eljegyzés

2020. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Segítek: ha kép alapján nem jössz be valakinek akkor nem fog veled találkozni... (gondolom fiú az illető, ugyebár te sem mennél egy olyan randira hol a kép alapján nem tetszik a lány).

Egyébként személyes kapcsolat során - ahogy emberileg megismered a másikat és úgymond közel kerül hozzád - számtalan olyan történet van amikor elsőre nem volt szimpi, de utána igen (pl. flegmának tartják - de kiderül egyáltalán nem az, illetve a szimpátia az érzések nem csak a külsőségeken múlnak).

2020. aug. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!