Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Miért csókolóznak egyáltalán az emberek? mert jó, vagy pedig mert amolyan "hagyomány"?

Figyelt kérdés
Az érdekelne (mivel nekem sajnos sosem volt benne részem és 99,9% hogy nem is lesz), hogy a csókolózás milyen érzés? Mihez hasonlít? Illetve ezzel kapcsolatosan, hogy az emberek miért szoktak egyáltalán csókolózni? Mert jó, vagy pedig csak azért mert ez a szokványos kifejezése a szerelemnek? Bocs ha hülye kérdés, késő is van meg eléggé zöldfülű is vagyok ezen a téren. :) (24/F)

2020. aug. 28. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom, figyelem a kérdést.


21 L

2020. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Engem felizgat. Kb az előjáték előjátéka :D
2020. aug. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó
2020. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ajkak és a nyelv nagyon érzékenyek, és sokféle ingert közvetítenek. Egyértelműen erotikussá teszi a nyelves csókot, hogy a mindennapi szeretet megnyilvánulásában (családban, barátokkal) nem fordul elő, csakis szeretők között. Ez a két dolog valódi szexuális cselekedetté emeli a csókot, amelynek így erős izgató hatása van. Fiatal fiúknál, magas érzelmi töltet mellett orgazmust is kiválthat, de a lányok is felizgulnak tőle, azt szokták mondani, a szeretkezés előszobája. Amelyik lány hagyja, hogy hevesen csókold, az az ágyába is beereszt.
2020. aug. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!