Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 35 feletti nők,akik életükben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 feletti nők,akik életükben egyszer sem szexeltek szerelmből!Arra gondolok,hogy nem volt rá lehetőség.Tehát szexeltél,de max vonzalom miatt vagy egyéb érdekek miatt.Anonim úgyis a szavazás ,kérlek szavazzatok,ha igaz ez rátok!(?)

Figyelt kérdés
Én így vagyok,de még "csak" huszonévesen.Azon tűnődöm sosem fogok szexelni szerelmből.Most is szerelmes vagyok,de viszonzatlan.

2020. aug. 31. 22:28
A kérdező szavazást indított:
egy ideig én sem tudtam szexelni szerelemből,de jött a nagy ő,így 35 alatt tudtam szerelemből szexelni
35 feletti vagyok,és még sosem szexeltem szerelemből
35 feletti vagyok,és sokszor szexeltem szerelmből
35 feletti vagyok,de csak egy partnerrel szexeltem szerelemből
egyéb,egyik sem a többi válasz lehetőség közül(írd is le kommentbe légyszi)
6 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:

"egy ideig én sem tudtam szexelni szerelemből,de jött a nagy ő,így 35 alatt tudtam szerelemből szexelni"

Az első válaszlehetőségnél is 35 felettiekre gondolok.Csak azokra,akik sokáig nem tudtak szerelemből szexelni,mert nem volt rá lehetőség,aztán mégis összejött,de még 35 alatt voltak.

Ha értitek. :D

2020. aug. 31. 22:31
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Elég egyszerű megoldások vannak erre... azzal dugj akibe szerelmes vagy. A szex nem megfelelési kényszer hanem örömforrás.

A hastagokat olvasva (viszonzatlan szerelem, szívfájdalom) esetedben viszont inkább az a probléma, hogy az elérhetetlent hajszolod és ez blokkolja hogy kinyílj a világra, észrevedd azokat akik elérhetőek. Ha ez túlságosan akut probléma akkor szakembert javasolnék...

2020. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lehet befolyásolni akarattal kibe szeressünk bele és ugyanúgy megszüntetni sem lehet akarattal a szerelmet,amit érzünk.Ha ezt nem tudod,akkor te sem voltál még szerelmes meg azok sem,akik felpontoztak. (:

És nem,nem mindig van mindenkinek lehetősége szerelemből szexelni.Sokszor még az sem szempint hogy nézel ki,nem csak azon múlik.

2020. aug. 31. 22:48
 4/6 A kérdező kommentje:
szempont*
2020. aug. 31. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek, kérdező, én is így vagyok vele, bár én még csak 22 vagyok. De attól még nem látok rá esélyt, hogy ez változna a jövőben, én is mindig viszonzatlanul leszek szerelmes. És mielőtt még bárki ezzel jönne, nem 10/10-es adoniszokba szeretek bele, hanem a legtöbbször olyan emberekbe, akik külsőleg nem is tetszenek, csak a személyiségük. Volt, akivel alakult is köztünk valami, csak ő "elfelejtette" közölni velem, amikor rájött, hogy nem akar többet.

Szóval úgy szexeltem már, hogy én szerelmes voltam az illetőbe, de úgy nem, hogy ez viszonzott lett volna.

2020. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

11:25

Akkor szerencsés vagy,mert én azzal sem szexelhettem,akibe én szerelmesek vagyok...soha,még egyetlen alkalommal sem.😓😔 Amúgy 25 vagyok már.🤣 De tudom ez nem fog megváltozni,szóval a végén szűz maradok.😅

2020. szept. 1. 11:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!