Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az LMBTQ+-ról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makoto-chan kérdése:

Mi a véleményetek az LMBTQ+-ról?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 10:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
58%
én az ABC-t tanultam az iskolában
2020. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%

Én támogatom őket és a legtöbb fórumon ha az egyik tagját támadás éri akkor megvédem. Viszont sajnos vannak azok a magamutogató LMBTQ tagok, akik a viselkedésükkel kiprovokálják a támadást, és emiatt lejáratják az egész közösséget, őket én sem szeretem. Ezzel csak az a baj, hogy miközben ha egy hetero ember deviánskodik, flegmázik közösségi oldalakon, akkor az emberek nem a hetero közösséget ítélik el, hanem magát az egyént. Viszont ha pl egy kisminkelt férfi teszi ezt, akkor egyből jön a hülye b*zisás.

Sajnos ebben az országban még mindig nagyon szűklátókörűek az emberek ilyen téren, ezért valamilyen szinten a Pride-ot is támogatom, de önmagában ez nem elég és nem feltétlenül célravezető. Már általános iskolában belevonnám a tananyagba, vagy legalább egy szexuális felvilágosító óra keretein belül meg kellene tanítani a gyerekekkel, hogy ezek az emberek nem korcsok, nem betegek, hanem ugyanolyan teljes értékű emberek mint bárki más.

30/n (hetero)

2020. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%

Az a véleményem,hogy nem kell a direkt provokáció!

Leszbikus nő.

2020. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen elfogadom őket. Ezáltam olyan módon hagy hidegen, hogy nem zavarja az életem, nem idegeskedek rajt. Ők is csak élik az életüket.

Sokkal könnyebb az ember élete, ha elfogadja a saját gondolkozásmódjától eltérően gondolkodó embereket. Persze ezt még lehetne ragozni sokáig.

2020. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
66%
KB olyannak kéne lennie egy homoszexuálisnak mint pl egy balkezesnek. Olyan, mint mi csak az élet egy területén más... A melegfelvonulás meg ennek az egész kérdésnek az indokolatlan túltolása... BTW a melegfelvonulás kicsit olyan mint egy május elseje vagy egy békememet... Semmi célja, időről időre van csak azért hogy el lehessen mondani, hogy ők MINDIG áldozatok. Mert egy melegfelvonulás az nem egy tüntetés a házasságért...
2020. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
2020. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
36%
Elfogadom es tamogatom a jogaikat. Mindenki csinaljon amit szeretne azzal akit szeret. Elni es elni hagyni. A magamutogatast es hisztit nem tamogatom. Nincs balkezes pride es kek szemu pride sem.
2020. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
17%
En mondjuk az orokbefogadasi jog iranti igenyuket nem tamogatom. A tobbi okes. Felolem aztan hazasodjanak, meg kufircolhatnak a parkban.
2020. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%

Kedved #7, a balkezesek és kékszeműek nem haltak meg azért, mert balkezesek és kékszeműek.

Engem csak az útlezárás zavar valamennyire, de gond nélkül kibírható.

2020. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
58%
#8 miért ne fogadhatnának örökbe? Szeretőbbek, megértőbbek, mint a legtöbb anya-apa páros. Illetve a gyerekeknek is jobb egy család, mint egy intézet.
2020. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!