Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért tartják a szüleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják a szüleim jellemhibának, rossz tulajdonságnak, hogy én a nagy mellekre gerjedek?

Figyelt kérdés
Ők már unokát szeretnének, és mindig újabb és újabb nőkkel akarnak összehozni. De mindegyik kiszemeltjük rémesen lapos. Én a nagy mellű nőket szeretem. Ők ezen ki vannak akadva. A vágy, hogy a partneremnek dús idomai legyenek, valószínűleg azért alakult ki bennem, mert elég későn veszítettem el a szüzességemet, és a maszturbálásnál igényeltem (a mai napig igénylem) a nagyobb cicik látványát. Azóta is inkább az ilyen adottságokkal rendelkező nőkre gerjedek, és már attól is kész vagyok, ha valakinek a mellei látványosan domborodnak a felső alatt. Ez olyan nagy bűn? A szüleim azt mondják, ez kéjsóvárság. Szerintem ez hülyeség.

2020. szept. 6. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem legyel felnott, es ne foglalkozz a szuleid velemenyevel. Ja meg anyagi fuggetlenseg, sajat egzisztencia. Es akkor lesz majd nagymellu tenyeszkancad. Plusz nehogy mar a szuleid mondjak, meg hogy kivel kuraljal, meg hogy mikor vallaljal gyereket...


Legy ferfi!

2020. szept. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress magadnak lányt, ne a szüleid keressenek párt, ezt nem is értem
2020. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod, hohy a szüleid keressenek neked csajt, mégis mit vársz?
2020. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Igazuk van a szüleidnek, azért ne legyetek már annyira válogatósak, hogy nektek CSAK NAGYMELLŰ NŐK kellenek, mert azok "jobbak" mint a kisebb mellűek.

De úgy őszintén, mivel "jobb nők" azok, akiknek nagyobb mellük van?

Semmivel!

Nehogy már MELL alapján keress magadnak társat, mert így a büdös életbe nem lesz neked senkid!

Nőjjél már fel!


24L

2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

4 es, szerintem nem mondta hogy a kismellű lányok nem jók, csak neki a nagy mell jön be. Keressen is nagymellűt, mert képzeld el hogy összejön egy kismellűvel aki majd folyron nezi, hogy a barátja folyton bámulja meg irigykedik a nagyobb mellű lányokra. Szerintem ha ez izgatja és ez jön be neki, azzal nincs semmi gond. De akkor keressen és ne hisztizzen hogy a szülei keresnek neki párt.

Egy kismellű L

2020. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

"De mindegyik kiszemeltjük lapos??? " Ez azt jelenti, ha nagy mellű lenne a "kiszemeltjük" , akkor azt elfogadnád és feleségül vennéd és csinálnál unokát?

Keress fel egy pszichológust. Komolyan!

2020. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 StevenUp ***** válasza:
83%

Hála az égnek hogy így gondolkodsz. Én pontosan azokra a nőkre gerjedek akiket te elhajtasz. Mondjuk nem is feltétlen akarok családot alapítani, de a kettő között amúgy semmi összefüggés nincs.

Haverom barátnője is "lapos" volt mikor összejöttek, meglett az első gyerek és vagy kettő mérettel lett nagyobb melle

2020. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha mág recskázol akkor ne foglalkozz nőkkel.

Persze azt se értem hogy ezt minek kellene elmondani egy szülőnek, netán még ezt ki is tárgyalni.

2020. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát nem hagyd hogy a szüleid válasszanak neked barátnőt.
2020. szept. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg anyukádnak, hogy ha ennyire akár babázni, akkor menjen el és szüljön egyet. Szálljanak le rólad.

Mindenkinek joga van kritériumokat felállítani társkereséskor. Amíg nem vagy bunkó/lenéző a kismellű nőkkel csak azért mert kicsi a mellük, nyugodtan válogass.

2020. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!