Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuális bűnt követek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális bűnt követek el vagy sem, ha a követekezőt teszem? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Szomszédban van egy lány, aki nemrég múlt 13 éves. A múltkor együtt mentünk haza a sparból, és azt mondta mekem, hogy amikor a szülei nem lesznek otthon, menjek át, mert ő szeretné ha orálisan kielégíteném a punciját. Utána meg ő is kielégítene engem szájjal. Azt mondta, hogy olvasta valahol, hogy ez nem számít szexnek, mivel nem történik fizikai behatolás. Ez csak egy kis rosszalkodás, huncutkodás. Hát nem tudom mitévő legyek. Eddig nem mertem megtenni, nehogy valami baj legyen ebből. A múltkor már hívott, de nem mentem.

Szerintetek jól döntöttem, vagy ez tényleg csak huncutkodas, és semmi különös.

szept. 7. 17:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha te elmúltál 14 ő nem, akkor bűn. Ha elmúlt 14 akkor mehet a menet
szept. 7. 17:31
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

ha 18 alatt vagy úgy tudom 12 az alsó korhatár, afölött 14

de lehet túl sok volt az erotikus történet a neten haver :)

szept. 7. 17:31
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha 18 év alatt vagy akkor rendben van a dolog, viszont ha elmúltál már 18, akkor az bűncselekménynek számít már. 14 év felett már 18 év felüli is lehet.
szept. 7. 17:32
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak a közösülés számít szexualitásnak a jog szerint. Az orál, anál, de még a petting is annak számít. A csók, simogatás nem. A korhatár pedig 14 év, amennyiben felnőtt vagy. Ha még nem vagy 18, akkor 12.
szept. 7. 17:44
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy? Mert ha elmúltál 16, és ilyen akár csak eszedbe jutott (igen, az is számít, ha csak trollkodásból írtad ki) akkor talán ideje lenne lemondani erről az életről, mert elég durva zsákutcába futottál.
szept. 7. 17:45
 6/20 Miquel ***** válasza:
83%
Oké, itt mindenki a törvény betűjét nézi csak. Én meg azt mondom, nem kéne egy 13 éves gyereklány oktalan kíváncsiságát kielégíteni. Semmi hátrány nem éri, ha nem kap meg mindent azonnal. Mint ahogy téged sem. Bőven ráértek majd akkor, ha némi érzelmi háttér is színezi a történetet.
szept. 7. 17:51
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így olvasta valahol, és el is hiszi, akkor még rohadtul nem érett a szexuális tevékenységek bármelyikéhez is, függetlenül attól, hogy betöltötte-e a 14-et vagy sem.
szept. 7. 19:26
Unatkozol? Gyere játszani!
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mások is már írták, törvény szerint ha nem múltál el 18,akkor oké a dolog, ha elmúltál 18 akkor már bűncselekmény. Az nem számít, hogy orál, szex, anál vagy szado-mazo orgia, a törvény csak az életkort nézi.

A lelkiismeretével meg mindenkinek magának kell elszámolni. Én egy "idegen" 13 évessel nem feküdnék össze. Ha ilyen "csecsemőkora óta ismerős-előttem nőtt fel-mintha a húgom lenne" fajtájú az ismeretség, akkor talán (ha úgy áll a dolog hogy ha én nem teszem meg, akkor kinyalatja magát valaki mással).

szept. 7. 20:33
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem azért de mikor fogunk végre társadalmi szinten elkezdeni gyerekbaszókra vadászni?
szept. 7. 21:03
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Pedofil köcsög vagy. Ennyi. Gondolom, te tolod fel ezeket a kislány-molesztálós kérdéseket is. Remélem, időben levadász a rendőrség kiberbűn-ellenes csoportja.
szept. 7. 22:02
1 2
Szúnyogriasztó

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!