Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez beteges vagy inkább ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges vagy inkább ilyen a tökéletes szerelem?(bővebben lent)

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet,hogy nő vagyok,és beleszerettem egy nálam jóval idősebb személybe,aki szintén nő.Viszont ezen kívül a testi-lelki vonzalom kívül érzek iránta mást is.Úgy ragaszkodom hozzá,mintha az anyám lenne,és,ahogy fel is tud tüzelni,ugyanúgy meg is tud nyugtatni,ha szükséges,amire korábbi szerelmeim nem voltak képesek,és egyáltalán,irántuk "csak" szerelmet éreztem,pddig az egyik jóval idősebb volt nálam szintén.

Ez nagyon durva? :/



2020. szept. 9. 09:31
A kérdező szavazást indított:
igen,ez beteges
igen,valóban ilyen a tökéletes szerelem
21 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az egyik mondatot elfelejtettem tagolni, amit csak most vettem észre, bocsika. :/
2020. szept. 9. 09:33
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Mégis mi a problémád? Nyilván jó, ha boldog vagy. Aki volt már szerelmes, az tudja, hogy intenzív. A kérdésed valódi motivációját nem értem.
2020. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

09:35

Sajnos nem vagyok boldog.

A kérdés motivációja az,hogy,akiknek erről meséltem mindegyik különböző véleményt fogalmazott meg.Az egyik szerint ez a tökéletes szerelem, úgymond megvan a testi-lelki harmónia, kötődés, más szerint viszint ez beteges.Kíváncsi vagyok mit gondol "a többség".

2020. szept. 9. 09:38
 4/13 A kérdező kommentje:
akinek erről meséltem, azok közül mindegyik különböző*
2020. szept. 9. 09:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mi is ilyenek vagyunk csak nagy korkülönbség és azonos nem nélkül.

Szerintem tökéletes így, tudja mikor mit mondjon és azt is hogy mivel tud megnyugtatni ha kell vagy épp feltüzelni...

2020. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy jó párkapcsolatban a felek képesek nyugalmat, békét, erőt meríteni egymásból. Szerintem akkor van "elszülősödve" a kapcsolat, ha kiszolgál, ellát, eltart, megvéd, leveszi rólad a felelősséget, mindenben sokkal érettebben jár el, egy jóval érettebb ember tapasztalatával segít és támogat téged. Minél több igaz a felsoroltakból, annál távolabb vagytok attól, hogy egyenrangú partnerekként legyetek részesei a párkapcsolatnak. (és bár ez az én szemszögemből nem épp egészséges, mások helyett nem szeretném jobban tudni, hogy mi nekik a jó)
2020. szept. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ... nevezetesen, hogy viszonozzák-e az érzéseidet, együtt vagytok-e. Ha igen, akkor nem gond, sőt ez csak egy plusz kapocs köztetek. Ha viszont viszonzatlan... na akkor tényleg gond.
2020. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyenlore amit leírtál, az csak simán a szerelem. Oda vagy érte testileg, lelkileg, fel tud izgatni, megnyugtat stressz helyzetben. Egy hetero kapcsolatban is ugyan így írják le az emberek 99%a a boldog szerelmet.

A kérdés az, hogy mikor lenne beteges? Feltékeny vagy rá, ha elmegy akár a munkába, elmegy a barátnoivel, haverokkal. Ha valaki megdicséri nem akarod rogton megtépni a másikat ugye? Ha otthon beszél a kolegákrol, koleganokrol, nem pattog az ideg benned ugye? Tudsz nélkul létezni 2-3-4 orát? Nem irkodsz vele rogton ugye, ha már 5 percce nem láttátok egymást?

Ameddig ilyeneket nem csinálsz, addig nem beteges. Mennyivel idosebb a holgy amugy?

2020. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Apakomplexus.
2020. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:Hát az biztos nem,mivel mindketten nők vagyunk!😆
2020. szept. 9. 19:25
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!