Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha egyszer valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer valamilyen furcsa oknál fogva megpróbálnátok szexelni egy meleg sráccal, akkor aktívval vagy passzívval lenne izgalmasabb megpróbálni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem inkáb biszex sráccal?

Szerintem hármas a tuti, ahol van aktív és passzív is. :)

2020. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Biszexszel szóba sem állnék. Az nem férfi.
2020. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Meleggel nem tudsz szexelni, mert csak a pasikra indul be, aki nőkkel is csinálja az meg ugyebár biszex.
2020. szept. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Mivel melegként tuti lelanladna neki (miért is állna, nem kíván), ezért inkább passzívval, neki nem kell hogy álljon.
2020. szept. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Biszex passzivval szexeltem, de szex kozben lelankadt igy nagy kudarc lett a vege.
2020. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Én meleg, aktív pasi vagyok, de néha elgondolom, hogy milyen is lehetne lánnyal....
2020. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Az egyenlotlen fuggvénynek soha nem lesz egy megoldása.

Ugyan így értelmetlen a heteroktol kérdezni, hogy aktív vagy passzív lenne e egy bhuzival. Egyszeruen semilyen, mert a hetero nem megy el a homoval. Benne van a nevében, hetero, homo.

2020. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
7 vagyok, bocsi, nem láttam hogy lánytol kérdezted, én meg férfi verzioban válaszoltam.
2020. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudnék szexelni meleggel mert nem állna fel neki.
2020. szept. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már erre példa. :D Egy barátom volt a fiú, és fogalmam se volt róla, hogy meleg, amit utólag nem is értek, mert annyira egyértelmű volt. Eleinte hármasnak indult egy másik fiúval (de ez nem történt meg, én megijedtem, a másik fiú meg hazament), gondolom ezért állt fel neki. De pár másodpercig tartott az egész, kb csókolóztunk kétszer, meg berakta-kivette, előjáték se volt, nagyon rossz volt. Aztán utána beszélgettünk, és akkor mondta el, hogy ő amúgy meleg. Már nem vagyunk barátok, de ha jól tudom, azóta felvállalja, viszont akkor még úgy volt vele, hogy nem akarta elfogadni, ezért próbálkozott lányokkal is.
2020. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!