Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek nincs mellük,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek nincs mellük, vagy nagyon kicsi. Szoktatok meztelen felső testtel mutatkozni?

Figyelt kérdés
Hiszen igazából nincs mit takarni. Onnan merült fel a kérdés, hogy a múltkor egy strandon láttam egy csajt, aki simán csak bugyiban volt, melltartó nélkül. Nem is takargatta, nyugodtan járkált. Nagyon szép, 18 év körüli lány volt egyébként, csak egyszerűen nem volt cicije. Van más is aki néha ilyet tesz? :D

2020. szept. 12. 09:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
61%
Basz##j meg! Hol láttad? Melyik strand volt ez?
2020. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Tóparti, folyóparti szabadstrandon vagy a Balcsin előfordult már, de strandon eszembe sem jutna úgy mászkálni. Félreeső helyen napozni oké, de ennyi.
2020. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
5%
Kép?
2020. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ha már úgyis egyenjogúság van, akkor a lányokat is kéne hagyni meztelen felsőtesttel mutatkozni, de legalább azokat, akiknek nem olyan nagy a mellük. Így lenne igazságos, nem?
2020. szept. 12. 09:43
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

"de legalább azokat, akiknek nem olyan nagy a mellük. Így lenne igazságos, nem?"


Nem!!! Gondolj bele, hogy ilye alapon az elhízott bitch tits pasiknak is bikinifelső kéne. Mert nekünk férfiaknak is ugyan ugy megvannak a mellszöveteink, csak nem fejlődnek ki (persze ha valaki hormonzavarossá zabálja vagy doppingolja magát, akkor ez változik)


Másrészt azért is igazságtalan amit mondasz, mert senki nem tehet arról hogy kicsi-e vagy nagy a cicije.


Megoldás: mindenki lehessen bikinifelső (s majd később alsó) nélkül is. Szabad akaratából, ízlése szerint. Most dilemmába vagyok, mert nudi strandra mennék, de ami közel van, az hideg.


Pl a Palatinusz meg nem nudis.

2020. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Kicsi a mellem.Leginkább nudi strandra járok.Nem vagyok szégyenlős. 29/N
2020. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

6os

Én nagyon szívesen látnám a nagymellű nőket is melltartó nélkül, meztelen felsőtesttel. De elsőkörben a kismellű lányok ha megteszik ezt, már az is nagy lépés lenne.

2020. szept. 12. 10:16
 9/34 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálatos kedves kérdező, hogy csak ilyen módon láthatsz (láthatnál) női mellet. Szerintem a legtöbb pasinak nincs ilyen gondja.
2020. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Látok szerencsére ha akarok másképp is. De ha egyszer nincs mit takarni, tényleg, minek szenvedni a melltartóval? Ami igazából nem tart semmit?
2020. szept. 12. 10:46
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!