Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van esélyem egy abszolút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy abszolút szexmentes elettarsi kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Már probalkoztam az aszexualis tarskereso oldalon is, de nem jártam sikerrel. Hol lehet ilyet találni? Budapesti férfi vagyok, nagyon szeretnek egy ilyen ismerkedos oldalra rabukkanni.

#szexmentes párkapcsolat #ismerkedő oldal aszexualisoknak #lelki baratsag
2020. szept. 13. 04:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte esélytelen sajna tapasztalat, jó én leginkább személyesen próbálkoztam az ismerkedéssel, de sikertelenül, én úgymond direktben kerültem a témakört, vagy modern szóval nem mozdultam rá úgy senkire, hiába volt meg sokszor az összhang, de a vége mindig az lett, hogy vagy szerintem a lányok érezték, hogy valamiért nem lépek, vagy ők akartak lépni abba az irányba, akkor meg általában egy be-egy beszélgetés lett a vége, jobb esetben csak egy kedves rész, hogy majd lesz valaki, a másik véglet, meg, hogy elmondtak, úgymond b betűsnek.


Szintén aszex 27/F.

2020. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Írjatok a tegnapi kérdezőnek! 11.14-kor kérdezett. Hozzátok illő!
2020. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
#2! Ja! Bocsi, ebben a kategóriában kérdezett ő is.
2020. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexuális társkeresőn miért nem jött össze? Kiderült, hogy mégis fontos a szex, vagy más oka volt? Mert hagyományos társkeresőn sem egyszerű találni valakit, sok próbálkozás után jöhet össze kapcsolat.
2020. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos kevés ember van fenn az aszexualis tarskereso oldalon, akinek írtam, egyik se válaszolt, olyan is volt hogy meg se kapta az üzenetemet,mert nem vagyunk ismerősök és hiába jelöltem be, nem jelölt vissza. Az a néhány nő aki megkapta nem válaszolt.
2020. szept. 13. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet nehezen fogsz találni szerintem,max csak akkor nem lesz a partnerrel szexuális kapcsolatod,ha neki lesz úgy mond egy szeretője aki csak erre lesz.


Sok sikert.

2020. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez volt nálam is. Sokáig próbálkoztam. Ha írtam üzenetet általában nem válaszoltak, vagy ha igen akkor nem is tudja mit szeretne + az átlagosnál magasabbak voltak az elvárások. Én azt tapasztaltam hogy az aszex lányok jól elvannak egyedül és nem vágynak semmilyen kapcsolatra.
2020. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És a végén sikerült azért találni valakit?
2020. szept. 16. 16:00
 9/12 anonim válasza:
100%

Én aszex nőként tapasztalom ugyan azt, mint a 7-es. Próbálok ismerkedni, ha van rá lehetőségem, de a másik félnek általában fogalma sincs arról, hogy mit akar, így volt olyan is, hogy valaki 2-3 üzenet után egyszerűen fogta magát és szó nélkül és köddé vált. A másik probléma pedig a magas elvárások, főleg külsőre. Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem esek a "csúnya" kategóriába. Szóval eddig nem igazán jártam sikerrel.


Ettől függetlenül, még mindig nyitott vagyok rá, ha valaki ismerkedni szeretne. Szóval ha esetleg bárki küld privát üzenetet ilyen céllal, annak válaszolni fogok. :)


24/L

2020. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nem találtam olyan lányt aki komlyan vett volna.
2020. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!