Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a szexualitásom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szexualitásom?

Figyelt kérdés

(lány vagyok) Jó tudom ezt magamnak kell eldöntenem de megszeretnélek titeket kérdezni ezzel kapcsolatban.

Eddig 2 pasim volt,és elég sok fiú tetszett emellett.

Viszont azt hiszem ,,tetszik” Sophia Lillis (aki nem ismerné,ő egy viszonylag híres színész) és egy másik magyar lány aki nem is olyan híres,és ő leszbi.

Arra gondolok néha szívesen kipróbálnám milyen lehet lánnyal együtt lenni,már egyszer csókoloztam lánnyal ami nem direkt volt (nem nyelves).

Azt tudom,hogy hosszú távon az életem mindenképp fiúval szeretném leélni.

Szerintetek bisex vagyok vagy bikiváncsi esetleg hetero?



2020. szept. 14. 21:34
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem hetero kívàncsi.
2020. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hetero aki hajlik egy kicsit a másik irányba. Bár ez még kialakul én nem tudhatom
2020. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A nemünk nem döntés kérdése...
2020. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ki kellene próbálnod nővel, hogy ez kiderüljön. Nekem nagyon tetszett egy nő régebben, gondoltam biszex vagyok. A sors sodort is egy lányt az életembe, átjött hozzám párszor és semmit nem tudtam tenni vele, pedig tetszett. Azóta csak férfiak vannak az életemben.
2020. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Eddig leírva enyhén biromantikus, de hogy biszex vagy-e... az attól függ hogy szexuálisan IS izgat-e a saját nemed.
2020. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Biszex vagy. Nekem egyértelmű. Csak egy rossz példát hozzak; ha megvan valakiben csak a gondolat hogy állattal szexeljen, akkor ő már zoofil. Egyértelműen az, nem "kíváncsi". Akivel már caak gondolatban akarsz szexelni, afelé visz a szexuális orientációd. Ha neked ez fiú is és lány is, akkor biszexuális vagy.
2020. szept. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy normális lánnyal, aki figyel rád és lassan megmutat mindent, mert tudja, hogy ő az első neked ilyen téren. :) Ha tetszik, biszex vagy.
2020. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!