Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csak én szeretem olyan lánykén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én szeretem olyan lányként aki még nem szexelt, ha keményen szoptatnak, fenekelnek, és ujjaznak vagy akár megpofoznak?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Biztos más sem szereti a durvább szexet, hanem inkább a gyengédebb,törődőbb és "intimebb" együttlétet élvezik mintsem ezt. Nem vagyunk egyformák.
2020. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer valaki ujjaz téged, és meg is pofoz, akkor mar miért nem dugtok is? 🤔 Egy durvulos ujjazastol már nincs messze a sex.
2020. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van mas is aki szereti
2020. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, de én már szexeltem. Furcsa h úgy mondod h szereted mintha kipróbáltad volna már.

22l

2020. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát a szexet nem próbáltam

De a durva ujjazast fenekelést stb igen

2020. szept. 18. 10:52
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A kisbabákat szoptatják nem a nőket.

A helyes kifejezés a szopatják, még ha nem is hangzik szépen.

2020. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akadnak még ilyenek. :) Semmi gond nincs ezzel. Csak megfelelő domináns partner kell melléd. Bár ha már ujjaználat és lenne minden egyéb, akkor a kötözés mellett meg is lennél rendesen b...va. :D
2020. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orál és az ujjazás bőven kimeríti a szex fogalmát. Vagyis szexeltél már csak a közösülés kimaradt.
2020. szept. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Ritka lehetsz mert százból egy ilyen van,de én a felpofozás mellett arcon is köpnélek és úgy szopatnálak erösen,aztán a puncidat se kimélném,de már megkötözve elvenném a popsid szüzességét is,ha már ilyen fehér hollóval összehozna a jó isten:D
2020. szept. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az nagyon vicces, hogy az újabb generációknak a szex = pénisz hüvelybe hatolása. Ha megszopatják vagy sggbe rakják a lányt, az még nem szex. Hát, sokat változott a világ Veres Pali bácsi óta 🤣
2020. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!