Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha hetero fiúként berakatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hetero fiúként berakatok magamnak egy pár szilikonmellet, akkor drágábban tudom árulni a testemet? És azt hazudnám, hogy transzi vagyok?

Figyelt kérdés

Fiúknak árulnám a testem, nem vok meleg, csak szeretnék könnyen sok pénzt keresni. Arra gondoltam, ha berakatnék szilikonmelleket, és transziként hirdetném magam, még több pénzt kérhetnék.

Így viszont csak passzívként árulhatom magamat, jól sejtem?

És szerintetek van rá esély, hogy barátnőm legyen ilyen életvitel mellett?

Sajnos más meló nem jöhet szóba, a fizikait nem bírom, tanulni meg nem szeretek, viszont nagyon sokat szeretnék keresni.



2020. szept. 18. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Mire fogsz gondolni 30ev mulva?

Nagyon sokat nemfogsz keresni, tobbet nemnagyon mint egy atlag meloval

De majd 30ev mulva magad elől is szegyelni fogod mivé lettél

Nemhogy még baratnő vagy csalad...

2020. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, tedd amit tenned kell 👍
2020. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%
Hát, a Kiss Viktornak... izé, bocs, a Bish Barbinak, nagyon bejött. 🤗 Később csinálj majd te is youtubera videókat 12 éveseknek a "munkatapasztalataidról" és dőlni fog a della! 💸 🤑💸💸
2020. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aktív is lehetsz - amit a kuncsaft kíván, meg persze amit meg tudsz csinálni. Nem kell szilikonmell, kipróbálhatod a nélkül is a friss húst amúgy is szeretik. Legalább látni fogod, hogy nem olyan leányálom prostinak állni, hogy stílszerűen fogalmazzak k.va erős gyomor kell hozzá.
2020. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Á nem vagy meleg kicsit sem...
2020. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nap kérdése, komolyan.
2020. szept. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyúrj oda még izmot és kísérgess nyanyákat! Vagy az annyira nem vonz? :D :D
2020. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 tényleg, ez sem rossz ötlet. Csak annyit biztos nem gyúrnék. De úgy tudom arra is van plasztikai műtét már.
2020. szept. 19. 08:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak összekötőnek szántam, de persze még melóval együtt is jobb, mint jó kuglófgyűrődéses csöcsprotézissel járkálni.
2020. szept. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

"Sajnos más meló nem jöhet szóba"

Dehogynem. :D


"a fizikait nem bírom, tanulni meg nem szeretek"

A "nem szeretek" és a "nem jöhet szóba" távolról sem jelenti ám ugyanazt! Nagyon is szóba jöhet, lehetne értelmes munkád, tanulhatnál, hogy valamit elérj, de egyszerűen lusta vagy, és könnyebb széttenni a lábadat. (Most még.) Aztán majd 20 év múlva, amikor már nem leszel annyira kelendő, vagy netán egyszerűen csak megunod, hogy napi szinten rojtosra zúzzák a végbeled, keserűen fogod tudomásul venni, hogy betanított szalagmunkánál többre nem vagy alkalmas. Arra is csak pelenkában.

2020. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!