Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az aszexuális személyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszexuális személyek csókolózni sem szeretnek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
A csókolózás elsősorban romantikus, és csak kisebb részben szexuális jellegű tevékenység.
2020. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szeret, van, aki azt sem.
2020. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esete válogatja... úgy fogalmaznék van olyan aszex aki szeret csókolózni, más meg mindenféle testi érintkezést totál elutasít a másik (v. saját) nemével.
2020. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egyén függő.

Van akinek az intimitás szükséges, csak szexre nem vágyik.

És van, aki mindenféle testi kontakttól irtózik.

2020. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
A csóknak van szexualitást nem érintő része is.
2020. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
A csóknak semmi köze a szexuális vonzalomhoz. Én pl nem vagyok aszexuális, de nem szeretek csókolózni.
2020. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az aszexualitás is egy elég széles spektrum, mindössze annyi a "feltétel", hogy nem érez szexuális vonzalmat. De ettől még nem kell, hogy utáljanak minden intimitást. Persze, van, akit már egy ölelés, vagy csók is taszít. De olyan aszexuális is van, aki szexel, és nem is utálja, csak amolyan semleges érzés neki, mindennemű izgalom nélkül.
2020. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
7 és akkor ott van a spektrum vitatható része (itt is van belőlük néhány), akik kikérik "én aszexuális vagyok, ne akard jobban tudni helyettem", de az aszexualitás semmilyen szokványos kritériumának nem felelnek meg
2020. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, miért, mik az aszexualitás "szokványos kritériumai"? És ezt ki szabja meg? Te?
2020. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 ezt olvasd végig, a legjelentősebb aszexuális szervezet

[link]

2020. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!