Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért igazságtalan az élet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igazságtalan az élet? Egyik embernek van párja a másiknak évekig nincs?

Figyelt kérdés

Van aki mindig szexel. Míg mások évekig nem szexelhetnek mert nincs kivel.

Az nem normális, hogy egy 30 éves férfi szexmentes életet éljen.

Vagy a prosti a megoldás?



2020. szept. 19. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tartós vagy csak szexpartner. Mert nem mindegy.
2020. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
34%
Karma.
2020. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Miért van hogy egyesek gazdagok, mások szegények, miért van hogy egyesek 190 cm magasak, mások meg 160 cm-sek? Na látod az utóbbin nem tudsz változtatni, de azon hogy legyen csajod igen. Rajtad múlik. Első körben picsogás, önsajnáltatás befejezésével, második körben meg azzal hogy próbálkozol. Akkor is ezerszer lepattintanak, menni tovább az 1001.-re.
2020. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Dúskálhatsz a muffban,ha egy kicsit reálisak az igényeid. A nőkkel kapcsolatban enyhébb, magaddal meg szigorúbbak.
2020. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

én régen csak rinyáltam mint itt sokan, mondjuk lehetőségem akkor is volt, csak depressziós voltam

ma meg már a csajok "állnak sorban", normális vagyok velük és többen szeretnétek tőlem kapcsolatot, akár komolyabbat akár kevésbé komolyat


ha akar valaki kapcsolatot azért tenni kell, én is sokat tettem érte

2020. szept. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Van aki jókor van jó helyen. Persze tehetsz is érte, de azért a szerencsén is múlik
2020. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem igazságtalan ilyen szinten az élet. Egyedül rajtad múlik, hogy van-e csajod. Könnyű mondani, hogy másnak azért van, mert gazdag, izmos, stb. Senkinek sincs ingyen a párkapcsolat, csak az változik, hogy mennyit kell érte dolgoznod. Ha folyamatosan jobb, és jobb akarsz lenni, akkor már felnőtt korodra elérheted, hogy könnyű legyen a csajozás. Ha csak hisztizel azért, amilyen vagy, és 30 évesen jössz rá, hogy még nem volt normális kapcsolatod, akkor utána nagyon nehéz lesz.
2020. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak teljesen igaza van amiket írt !!



Talán a sors akarja vagy akarta így... de amin lehet változtatni azon érdemes..


Huszon évesen én is ezen rágodok néha mert nekem sem volt szexuális kapcsolatom se barátnöm... szóval engem is foglalkoztat ez a dolog hogy MIÉRT? De azon dolgozok hogy eltereljem erröl a figyelmemet.. próbálkozok... és neked is ezt kéne tenni !!

2020. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elhiszed ezt a maszlagot? Mért lenne igazságtalan az élet? Akinek van csaja, az se lottón nyerte, baszki! Fölkötötte a gatyáját, és félelmeit leküzdve belevágott a csajozásba.
2020. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Már feltalálták a prostikat.
2020. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!