Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexhez szükséges izomzat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexhez szükséges izomzat edzése?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén hangzik igen, tudom 😅.


Alapból szoktam mozogni (úszni) de mintha kicsit belennék rozsdásodva.

A párom a minap kicsit meghajtott az ágyban és másnap éreztem egy kis izomlázat csípő tájékon.


Gondoltam lekéne ugrani a helyi edzőterembe egy kis átmozgatásra. Nézek egy kezdő teljes test edzés programot (ugye fontos az arányosság). Kicsit ellentmondásos lesz amit mondok, de nagyobb hangsúlyt fektetnék a törzs izomzatára.


Nektek vannak bevált gyakorlatok? Fontos lenne a robbanékonyság (ne értsétek félre :D) fejlesztése is. Na meg az állóképesség sem utolsó szembont.



2020. szept. 19. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:D

-plank

-hiperhajlítás

-hasprés

-felhúzás egy pár kézísúllyal egyenes lábbal

Nálam ezek a bevált gyakorlatok.

2020. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Lökő izmot kell fejleszteni azt pedig csak sok lökéssel lehet tuningolni .

Meg kell egy kis pocak is mert ugye bár a pocakban a szex gép üzemanyagtartálya .

2020. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Hok-izom
2020. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2020. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Vigyázz, akkor nem figyelhetsz majd a bicepszedre eleget, az nem kell a szexhez.
2020. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem keress egy személyi edzőt, mondd meg neki hogy dugáshoz akarsz fejlődni, garantáltan összeállít neked egy jó programot.
2020. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a szexhez kell állóképesség, viszont nem kell hozzá semmilyen csodaterv meg csodagyakorlat.
2020. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha van állóképesség és "bírod" nem köpöd ki a tüdőd 2 perc után, de a jó szexhez elsősorban nem izmok kellenek, hanem figyelni a partnerre és egymásra hangolódni.
2020. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg a pénisz izmot lehet edzeni, de ehhez hozzá is lehet szokni. Illetve a punci izmot is lehet erősíteni vannak erre eszközök hölgyeknek. Más testi izmok nem feltétlenül szükségesek. Persze esetleg kis futás hogy az erőnlét meglegyen de kb ennyi.
2020. okt. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, te milyen nemű vagy?:) Mindenki szerint pasi.(?)

Én nőként érzek hasonlót, igaz nincs kapcsolatom, de amikor néha mégis szexelek, akkor a hasamat és a combomat nem érzem elég erősnek (remegnek😄), bár ha csak heverésznék, lehet, hogy fel se tűnne... A hajlékonyságomat is vissza akarom szerezni, úgyhogy én a plank-et meg a jógát néztem ki magamnak.

2021. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!