Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha leszbikusnak vallom magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszbikusnak vallom magam és egy genderfluid, vagy nonbinary emberrel jövök össze, akkor megváltozik?

Figyelt kérdés

Megváltozik a szexuális oridentációm, ha egy gendersemleges emberrel randizom, és szerelmes vagyok belé?

Fiúkkal nem vagyok képes lenni, de velük igen.

Tudom, hülye kérdés.

De most nagyon érdekel 😃



2020. szept. 20. 13:48
 1/7 anonim válasza:
25%
Mi az, hogy gendersemleges? Eszem megall, hogy mar mik vannak, pedig meg csak huszoneves vagyok 😂
2020. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Kérdés adott,a többire ott van a google😃
2020. szept. 20. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem, mondjuk én a másik oldalról nézem: nonbinarynak tartom magam, de ha kérdezik, akkor mindig azt mondom, hogy leszbikus vagyok. Nem is tudok róla, hogy lenne valamilyen elnevezés rá, aztán persze lehet, hogy csak le vagyok maradva.
2020. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ezt igazán te érzed.


Nem minden bi fiúkhoz és lányokhoz vonzódik. A bi kettőt jelent, hogy melyik kettőt, az egyéni.

2020. szept. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem változik meg, max benned tisztul tovább a te saját működésed. Jelen példánál pl felfedezed, hogy a személyisége számít a másiknak. De ők is emberek. Bennük is van férfi és női jellem bizonyos százalékban, amihez te tudsz vonzódni. Pl hiába tekinti valaki magát nemtelennek, ha a női oldala a te szemedben sokkal dominánsabb, vagy csak látványosabb, amihez te mint leszbi tudsz vonzódni.

Valamint a szerelem és a szexualitás két kűlön dolog. Én heteró vagyok, de szerelmes bármelyik nembe tudok lenni.

2020. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illetve bármilyen személyiségbe.
2020. szept. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a leszbikusság értelmezhető úgy is, hogy nem-férfi szeret nem-férfit

amibe tehát beleférnek a nem bináris nemek is

2022. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!