Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdésem akik férfi erényövet hordanak: hogy tudtátok megszokni? Mennyire zavar a mindennapi életben? Mi az ami esetleg idegesít benne?

Figyelt kérdés

Régi vágyam teljesült azzal h a barátnőmről kiderült h nyitott a dologra. Sajnos arra nem számítottam, hogy ennyire nem tudom majd megszokni a viselését. Lassan 2 hónapja próbálkozunk vele... Nem arról van szó h fájdalmas lenne, mivel a méretet jól kikísérleteztem már. Hanem néhány nap után borzasztóan idegesít h rajtam van.. Főleg az h nem tudok tőle aludni és hosszútávon egy csomó apró kényelmetlenség jár vele..


Még nem akarom feladni meg a barátnőmnek se akarok csalódást okozni, ha már hajlandó volt erre az egészre. De nem tudom, tényleg meg lehet egy idő után szokni teljesen?



2020. szept. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is. Milyet hordasz? Műanyagot nagyon nem ajánlok, ha abban vagy nem is csodálkozok hogy utálod.


Én fémet használok, abból is a ketreces, rácsos kialakításút. Ez sokkal kényelmesebb 24/7 használatra. Nyilván a méretek baromi fontosak, mind a hossz, mind az erényöv + farokgyűrű átmérő, de azt mondtad ez rendben van.

Van aki a bőrre is esküszik, lehet az is kényelmes, nem tudom. Viszont azt nem tudom hogy takarítják, egy fémet ugyebár elég szimplán megmosni és kész.


Megszokni én úgy szoktam meg, hogy rajtam volt megállás nélkül. Néhány nap után már aludni sem jelent nagy gondot nekem. Felkelek 1-2x, de kimegyek a mosdóba, elintézem a dolgom, és kész. Van amikor fel sem kelek már egy idő után. A lényeg a kényelem, olyat válassz, ami tényleg kényelmes. Először műanyag CB 6000-t próbáltam, utáltam hordani, mindig becsípte a bőrt, nem egy kényelmes viselet. Olyan kell, amit el is tudsz szinte felejteni, hogy rajtad van, mert annyira kényelmes, passzol rád.

2020. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fém ketrec típust hordok. A lehető legkisebb méret hosszában, a gyűrű meg akkora h ne szorítson. Ha fel akar állni, akkor húzza a heréket, ami természetesen gondolom mindenkinél így van, ez alvásnál viszont nagyon rossz. Felébredek rá, h kellemetlen kicsit, és nem tudok visszaaludni. Eleve zavar, h van valami "plusz" dolog a lábam között, emiatt is nehéz elaludni.. (Az persze nem sokat segít h a barátnőm sokszor felizgat alvás előtt, vagy alvás előtt szoktam kielégíteni, de ez most részletkérdés, mert ez az izgalmas része a dolognak..)

Ami zavar, h nem tudok hason feküdni, sokszor ha leülök bizonyos pózban és az is kényelmetlen. Aztán folyton neki koccolom valaminek (szemből mosdó, vagy keményebb szék stb) és idegesít. A nadrágjaim nagy részét nem hordom mert félek h még így is látszik, pedig a legkisebb fajta, csak hát olyan, hogy még így is okoz egy kis domborulatot. Levenni, felvenni elég macerás, fürdéshez leveszem. A kis dologról nem is beszélve, zavar h le kell ülni, neki ér a wc deszkának, és pár csepp bármennyire is igyekszem mindig bent marad..

Stb. még elég sok apró bosszankodás van. Eleinte azt hittem h az izgalom feledteti velem, de minél tovább van rajtam, annál inkább elmúlik a varázs. Sokszor hazaérek fáradtan, és csak relaxálni akarok, pihenni, de az erényöv miatt nem bírok normálisan.

2020. szept. 21. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire zavar, és ezek nem múlnak el, nem tudod kiküszöbölni, akkor ne hordd folyamatosan. Kössetek kompromisszumot. Nem mindenkinek tetszik az egyfolytában hordása. Más a fantázia és más a valóság.
2020. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

De miért b@.szol ki saját magaddal??

Hagyd abba, vagy csak néha hord.

2020. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi problémát okoz akkor ne hord!
2020. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem holnap fog lelakatolni a barátnőm. Próbáltam egy-két napig hordani. Eléggé jól ment. Most kipróbálunk kb. 5 napot. Miért mentem bele? Mert nagyon izgatja a párom fantáziáját.
2020. szept. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!