Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gyakori, hogy egy nős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori, hogy egy nős férfi a férfiakhoz is vonzódik?

Figyelt kérdés
Egészen otthon van a végbél kimosásának technikájával. Nem hallottam még, hogy valaki szexen kívül más okból tenné otthon, magának. Más érdekes dolgai is vannak.

2020. szept. 22. 00:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pegging 😏
2020. szept. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezer szàzalék hogy seggbe szoktàk rakni.

Vagy szakképzett àpoló.

2020. szept. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori, h nős ffi két lyukra játszik!
2020. szept. 22. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok, de pont az ilyen biszex pasikat szeretem. Nincs komplikáció, diszkrét minden. Aki gondolja, az írhat.
2020. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a nejük miatt titkolják, valid statisztika nem lesz róla soha, de a jelenség sokkal gyakoribb mint hinnéd.
2020. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ritka. Én is házas vagyok, de kipróbálnék ezt-azt egy pasival.


42f

2020. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
#4 Az a baj, hogy pont az ilyen biszex pasik viszik at a HIV-et es az egyeb korsagokat a melegekrol a heterokra...
2020. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a neje dugja. Nem tudhatod, van ilyen is.
2020. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bizony vagyunk így ezzel páran bi,nős passxív 46f. A diszlrét mrgbizhatò partner egy kincs
2020. nov. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az egyik legjobb barátomnak jelenleg barátnője van és szeret is vele lenni, stb. Még azt is mondta, hogy őt szeretné elvenni feleségül, csak vele tervez. DE! Volt már fiúval és hiányzik neki. Ezért a lány mellett is férrejár férfiakkal. Ez a hiányérzet szerintem neki sem fog változni házasság ide vagy ida. Még az is lehet, hogy igazából csak fiúval lenne, de hát társadalmi elvárások, stbstb. 26/L

2020. nov. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!