Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A "Hogyhogy még szűz vagy x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "Hogyhogy még szűz vagy x évesen?" kérdésre mégis mi lenne a megfelelő válasz?

Figyelt kérdés

Mit kell ezen megmagyarázni? Őszintén kíváncsi vagyok. Ugyanezzel az erővel azt is meg lehetne kérdezni emberektől, hogy "Te hogyhogy nem vagy már szűz?", vagy legalábbis én kb. ugyanakkora létjogosultságát látnám, de erre valamiért mindenki számára magától értetődő a válasz.

Elsősorban nyilván azokhoz szólok, akik szoktak kérdezősködni a témában. Őszintén nem tudom, mit kellene ilyenkor reagálnom azon kívül, hogy "azért vagyok szűz, mert még nem szexeltem".



2020. szept. 28. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a valódi okát

vallás

nem találta meg a megfelelőt

apáca akar lenni

60-as haldokló gazdag pasira vár

el akarja adni

...

2020. szept. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A legegyszerűbb: senkinek semmi köze hozzá, szűz vagy-e vagy sem
2020. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az abbaj hogy ehhez a válaszhoz túl kéne mutatnid saját magadon.

A valós válaszok lehetnek:

Akkora elvárásaim vannak aminek senki se felelne meg.

Annyira nem vagyok alkalmas emberek társaságára hogy senki se kíváncsi rám.

Mindenkit lenézek, akinek kellenék, többre tartom magam (valószínűleg ok nélkül).

Vallásos vagyok és a pap/lelkész/akármi azt mondta hogy ez istennek nem tersző dolog.

Annyira csúnya vagyok hogy a börtönben szabaduló jegyért sem feküdne le velem senki.

A többi csak kifogás, valamelyik indok titkolására.

2020. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sok emberrel ellentétben tényleg kíváncsi vagyok az "okára". Van egy barátnőm, 23 éves, tőle is megkérdeztem, de igazából arra voltam kíváncsi, hogy esetleg aszexuális-e, az volt a válasza, hogy nem talált még megfelelő embert hozzá (nem volt szerelmes, nem érezte szükségét, stb).

Gondolom azért számít alapnak, hogy szexelünk, mert jó érzés, vágyunk rá, szeretjük csinálni, és elcsodálkozunk rajta ha valaki nem így van ezzel.

De én amúgy is, mindegy miről van szó, szeretem tudni, megfejteni ki, mit, miért tesz, kinek mi a normál, mi az értékrendje.

23/N

2020. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
l" Dehogy kell megmagyarázni, csak mondjuk a párodnak partnerednek azért illik. Légy akár fiú akár lány és ha nem az igazat mondod akkor megvizsgálnak, vagy kihallgatják a környezeted? Az a baj a mai világban hogy sokan a saját életük helyett a máséval foglalkoznak. Mivel másfél éve szingli vagyok és ha annyira nem ismerem aki kérdezősködik akkor van hogy azt mondom hogy van barátnőm de sajnos a mostani helyzet miatt mivel egy országhatár van köztünk távkapcsolat van.
2020. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Így alakul" - ha meg nagyon faggatózik akkor csámcsogjon a saját dolgain és ne üsse az orrát másokéba. Ha csaj kérdezi ismerkedéskor - bár nem fogja megkérdezni - akkor meg a válasz "még nem alakult úgy senkivel hogy azt érezzem le kellene feküdnünk". Ez nagyjából igaz, de sose hazudj.
2020. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 1Léna ***** válasza:
100%

Válasz:

Miért érdekel ez?

Miért vagy erre kiváncsi?


Egyébbként ez a Te egyedi, megismézelhetetlen életed, ahol a döntéseid következményeivel Neked kell együttélned. Teljesen helyénvaló a megfontolása annak, hogy a szüzességedet elveszíteni akarod, vagy a szüzességeddel megajándékozod majd azt a személyt akiről úgy véled, hogy annyira szeret, hogy Te őt, Ő pedig Téged boldoggá tehet.

2020. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem dugtak még meg.
2020. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!