Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor mi van??Pánszexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van??Pánszexuálisnak vallom magam De egy ideje rájöttem hogy nekem csak csajok kellenek(en is az vagyok)most akkor leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez egy újfajta szexualitás. Te találtad fel ez a Lezpansexualitás. Kérd ki magadnak innentől és akadja ki rajta aki nem tartja tiszteletben.

#Lezpansexualitásmatters

2020. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy nem teljesen mindegy, hogy milyen a szexualitásod? Ahhoz vonzódsz, akihez vonzódni tudsz és kész. Szerintem szard le, hogy egyesek mindenáron valamelyik kategóriába akarnak sorolni, ne rugózz ezen.

Hidd el, sokkal egyszerűbb az élet, ha nincs előtted, hogy hetero, homo vagy bi vagy. Szeretkezz azzal, akivel jólesik.

2020. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Az agyaddal van baj. Egy jó pszichiáter kell neked.
2020. szept. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Egy lány, aki csak lányokhoz vonzódik szexuálisan (és romantikusan), azt leszbikusnak hívjuk.

Tehát te leszbikus vagy :)

2020. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem szimplán hülye vagy
2020. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Én nem,de te nagyon

2020. szept. 29. 16:25




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!