Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Lgbtq...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az Lgbtq közösségről?

Figyelt kérdés

Nem,nem a transzokról szol a kérdés.Öket szokták szídni

De ez most meleg/leszbikus/biszexuálisokról szol



2020. szept. 29. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lgbtq közösség.
2020. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
Agresszív, kiközösítő, többlet jogokat magának követelő eszme. Főleg politikai.
2020. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
lgbtq-ban vágod, hogy a t a transzok? XD
2020. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3 igen

Szerettem volna szándékosan őket kiemelni mert őket bántják legtöbbet

2020. szept. 29. 21:40
 5/22 anonim ***** válasza:
42%
Semmi bajom velük, viszont van egy igen agresszív ága a a transzszexuálisoknak, akik úgy követelnek maguknak jogokat, hogy mások jogait elvennék-lásd a Rowling elleni hadjáratot... Na ezzel van bajom hogy EGYESEK (nem, nem az egész közösség) Másokat sárba akar taposni, miközben nem jogokat, hanem előjogokat akar magának.
2020. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Nincs semmi problémám az lmb közösséggel, még mindig baromi fontos az aktivizmus ami az azonos nemhez vonzódók jogait védi.

A problémám nem ezzel van, inkább azzal, hogy manapság nemigen esik le a közösség újabb tagjainak, hogy ez egy emberjogi aktivizmus, és nem csak egy facebook/twitter klub ahova elég napi egyszer belépni és a valo eletben irreleváns dolgokról beszélni (pl "a demiszexuálisok is részei az lgbtqiaxy±±—%+ közösségnek ám!!!" vagy "nézd csak ezt a menő szivárványos kitűzőt amit etsyn vettem! tök jól fog mutatni a lila hajammal")

2020. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

#5


Transz nokent az elozo hetig en is ertetlenul alltam a Rowling elleni "hadjaratnak" es ugy gondoltam, hogy egyes, tulerzekeny emberek tulsagosan is kiforgatjak a mondanivalojat. Viszont a legutobbi akcioja utan megvaltozott a velemenyem es egyertelmu, hogy Rowling transzfob (es ferfigyulolo)


[link]


A cikk fejlece, ha nincs kedved megnyitni a linket:

J K Rowling triggers ANOTHER transphobia row after directing fans to website selling 'offensive' badges and posters saying 'transwomen are men' and 'dead men don't rape'


Kivancsi vagyok, hogy lehet kimagyarazni egy "A halott ferfiak nem kovetnek el nemi eroszakot" feliratu kituzo promotalasat...

2020. szept. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm cikket, el fogom olvasni.
2020. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Tehát nem Rowling viselte a kitűzőt ha jól értem. A póló felirata meg érthető az őt ért támadások miatt.
2020. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
A cikk fejléce megtévesztő, na de ezt a közösségi oldalakon már megszokhattuk.
2020. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!