Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a folytonos szexéhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B. Bernadett kérdése:

Mit tegyek a folytonos szexéhességemmel? Valaki tapasztalt hasonlót? Mi segített? 19/L

Figyelt kérdés
Állandóan a szexen jár az agyam. Iskolában is kivétel nélkül minden nap csak arra tudok gondolni, mennyire szeretnék szeretkezni és van, hogy spontán (érintés nélkül) elmegyek. Naponta minimum 2x maszturbálok általában ájulásig. Nem bírom semmivel leállítani/lefoglalni magam. A párommal igyekszek a lehető legkevesebbszer szexelni, 3-4 naponta, de még ezt is kevésnek érzem testileg. Nem merek neki szólni ezekről a dolgokról, félek, hogy előbb utóbb komoly probléma lesz ez és teljesen kétségbe vagyok esve...

2020. szept. 29. 21:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
igen biztos Lacika
2020. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Vond el a figyelmed mindenféle hülyéskedésekkel, ökörködésekkel. Nem mondom, hogy bunjee jumpingoljál, de néhány kis adrenalinszintet növelő hülyülés biztos jót tenne.
2020. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Szinten ebben a cipoben :(
2020. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Én is vágynék rá minimum naponta, vannak ilyenek
2020. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
31%
#4es 24f vagyok
2020. szept. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Tarts egy háremet pasikból!
2020. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért próbálod csökkenteni az együttlétet a pároddal, ha ennyire vágysz rá?

Szerintem mindenképp beszélj vele. Gondok akkor lesznek, ha nem őszinte a kapcsolatotok.

Egyébként a legtöbb fiú örülne egy ilyen lánynak.

2020. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 varazslo77 ***** válasza:
95%
Szerintem szexelj minèl többet míg meg nem tudodd a saját magad határaid.
2020. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

#2 - Sajnos ezt a módszert próbáltam, de 2 éve küszködök ezzel és sehogy se javul.


#7 - Már párszor beszéltük, hogy én "túl sokszor akarom". És az utolsó dolog, amit tennék vele az az, hogy ráerőltessem.

Sajnos már fizikailag fájni szokott mikor visszafogom magam. Nagyon sok szorongást okoz mostanában és már tényleg néha a sírás kerülget, mert nem akarok ilyen lenni...

2020. szept. 29. 21:35
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Én is annak érzem magam mostanában, de még partnerem sincs hozzá.

Néha annyira kívánom, hogy elsírom magam, a maszti sem segít.

2020. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!