Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ovuláció előtti napokon lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció előtti napokon lehet érezni enyhe fájdalmat a méhben?

Figyelt kérdés
Egy nap múlva lesz ovulációm, de már pár napja mindkétt petefészkemben és a méhemben erős szúró fájdalmat érzek. Annyira kellemetlen. Normális, ha ennyire fáj? Valakinek volt már hasonló?
2020. szept. 29. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ovulációkor ilyen fájdalom lenni
2020. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tenyleg? O istenem borzalmas erzes. Eleg elviselnem a menzesz okozta gyotrelmes fajdalmat es meg ez is. Annyira rossz.
2020. szept. 29. 21:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Normális az enyhe fájdalom, ha neked viszont nagyon fájdalmas akkor érdemes megnézetni orvossal nincs-e gond.
2020. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jovo heten megyek. Kivancsi vagyok mi lehet. Maskor is ereztem, de most ez rosszabb.
2020. szept. 29. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Enyhe fájdalom előfordulhat, de ha éles, nyilalló, vagy görcsös fájdalom... na akkor tényleg jól teszed ha felkeresed a nődokit! Nem akarjuk rádhozni a parát, mert ezer dolog okozhatja az akut esettől az enyhe problémákig. A doki megnéz és megmondja nyugi, valószínűleg nem "végzetes".
2020. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

En fogamzasgatlot szedek, igy nincsen peteeresem, de meg igyis van, hogy neha faj picit a mehem kornyeke a ciklusom kozepen. A nogyogyaszom azt mondta, hogy “emlekezik a testem”. En kifejezetten orulok, mert ez akkor azt is jelentheti, hogy tenyleg nem vag engem taccsra a bogyo.😀

Anyukamnak peteereskor neha enyhe pecsetelese (attoreses verzes) is volt fiatalabb koraban. Ami allitolag normalis.


Viszont ha eros fajdalmat erzel, es mint irtad napok ota tart, kerlek a sajat erdekedben menj el nodokihoz! Jobbulast.

2020. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat.

Mindenkepp megyek, mar jovo heten.

Az is lehet a gond, hogy nekem par eve 1-3 naposak a menzeszeim, es alig van verzesem, de borzalmasan faj?

2020. szept. 29. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Jesszus csajszi, ezzel mar reg orvoshoz kellett volna menned! Remelem neked “csak” ilyen a ciklusod es nincs endometriozisod vagy PCOS-es. Jarsz eves szuresre? Nem beszeltel errol nogyogyasszal?

2020. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Regebben hosszabb volt, par eve 1-3 napos a mensim. Voltam de nem vesznek komolyan. Amikor azt mondtam, hogy nagyon faj es alig verzek, azt mondtak ez normalis. Na hat azota is ugy maradtam. :/
2020. szept. 29. 23:05
 10/12 anonim ***** válasza:

#6os meg mindig. Keress fel jo maganorvost. Igen, eleg draga, de az egeszseged fontosabb.

Ha Bp-i vagy, tudok ajanlani Neked egyet priviben, en is hozza jarok es a baratnoim is. Egyik bnomnek o vette eszre a problemat, amit eddig egy orvos sem, masik baratnomnek pedig elmondta, hogy nincs is miomaja, amit az egyik surgossegi vizsgalaton mondott egy random orvos a maisk baratnomnek...😀

2020. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!