Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ovuláció előtti napokon lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovuláció előtti napokon lehet érezni enyhe fájdalmat a méhben?

Figyelt kérdés
Egy nap múlva lesz ovulációm, de már pár napja mindkétt petefészkemben és a méhemben erős szúró fájdalmat érzek. Annyira kellemetlen. Normális, ha ennyire fáj? Valakinek volt már hasonló?
2020. szept. 29. 21:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Legutobb sex utan 3 nappal (szep. 15) hamarabb jott meg a mensim, es amikor eredetileg jott volna (szep. 19), olyan erzesem volt mintha megint megakarna jonni es a mehem mintha langolt volna. Kegyetlen erzes volt.
2020. szept. 29. 23:14
 12/12 A kérdező kommentje:

Magandokinal voltam en is, de nem vett eszre semmit. Akihez megyek baratnom ajanlotta. O fedezte fel neki, hogy endometriozisa van, ugyhogy azert is hozza megyek. Eleg sok tunetem arra utal, hogy az van nekem is.


Debrecenben lakom, de azert koszi a segitseget!

2020. szept. 29. 23:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!