Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen szextechnikákat tudtok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szextechnikákat tudtok, amivel fix, hogy nem lesz terhes a nő?

Figyelt kérdés

Amik eszembe jutottak: -mellszex

-talpas játékok

-anális dolgok (nyelv, prosztatasmasszás stb)

-játékok

-orális dolgok

csók de az inkább petting


ismerem a fogamzásgátlási módszereket, ez a kérdést most nem arról szól.


Még valami: nem vagyok nő és nem kérek privátokat, nem szeretnék ismerkedni sem. köszi a megértést



2020. okt. 1. 17:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
meg nem csak olyan érdekelne, amitől nem lehet terhes, hanem ami mensi idején is jó, pl. kézimunka stb.
2020. okt. 1. 17:27
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kézimunka mensi idején?
2020. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

terhes nővel szex, farkas póz, csak szopatás/anál, elkötött csaj/pasi, a barátnőjét/anyját/húgát/lányát dugod helyette


ilyenek jutnak hirtelen eszembe

2020. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2 mármint a csaj nekem, nem fordítva :D


#3 na az elkötésen gondolkodunk, de nem most, most nem jó az időpont a korona idején. de beletrafáltál. csak szo...tás és an... jó, de azt én is írtam. a farkas póz a kutya póz, vagy micsoda? :D a terhes nők undorítanak, meg az a cél, hogy a barátnőm ne legyen az. addig marad az óvszer, de hó végén nincs rá pénz, ezért van eme kérdés :D ha a rokonaival csinálnám, akkor is jöhetne a gyerektartási csekk sajna


azért mindenkinek zöldet osztok :D

2020. okt. 1. 17:33
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

farkas póz = vonyítás a lyuk mellett

fordított farkas póz = a lyuk vonyít :D

2020. okt. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#5 :"D

Amúgy úgy lehet a nőnek is kézimunkázni menzesz idején, ha csak a csiklóját izgatod.

2020. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

5# ennél kicsit többet szeretnénk. :D


6# fujj inkább nem. megvárjuk míg elmúlik.


amúgy használjátok nyugodtan a fantáziátokat. ne legyetek szégyellősek :D (jó azért durva szadomazo meg ilyesmi nem kell) :D

2020. okt. 1. 17:41
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

milyen gusztustalan szokás már szexelni más lányával :D


viccet félretéve, a farkas pózon és komolyabb módszereken túl nincs 100%-os védekezési módszer

2020. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ezek jutottak eszembe. :D Ami a lyukakat illeti, van fül meg orr, de abba nem igazán lehetséges, bár vannak csodák.
2020. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gumi v. tabi... lehet játszadozni, kézzel, nyelvvel, vibrivel, meg mindenféle módon. Izgalmas is, előjátéknak is, időnként a változatosság kedvéért főételnek is, de azért a dugást egy idő után nem pótolja. A terhességtől meg nem kell parázni, csak jól kell tudni használni a gumit.
2020. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!