Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megfektettem részegen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfektettem részegen egy lányt. Mit írjak neki másnap?

Figyelt kérdés
De tényleg. Hogy lehet ilyen esetben egy beszélgetést kezdeni? Ezidáig nem ismertem a csajt.
2020. okt. 1. 18:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

hogy hányingerem volt..


Majd mire bepanikolna, mondd neki

- ja, nem tőled.. a piától:) butus, azt hitted tőled? bomba nő vagy :*

2020. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Még 1 menet mehet?
2020. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem diszkréten felhozhatnád hogy mi legyen. Ő akar-e többet egy egy-éjszakás kalandnál vagy lapozzatok? (Szerintem mindenképp imponál egy férfinál ha nem próbál elsunnyogni egy ilyen este után.)
2020. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz vele még találkozni? Azé' vigyázz lehet másnap józanul már kevésbé lesztek szimpatikusak egymásnak :D

Annyit, hogy örülök hogy találkoztunk / összefutottunk / tök jó volt veled meg hasonlók. Nem kell 20 soros költemény. Pár sor és majd beindul a társalgás.

2020. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Persze, nem egy csúnya lányról van szó. Nekem bejött, tetszik, aranyos. Csak olyan hirtelen jött az egész.
2020. okt. 1. 18:25
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg... bástya már fél 7 van!!! Mi a francra vártál eddig??? Írjál neki de mán'! Ha bejön a csaj akkor ne hagyd elúszni a hajót.
2020. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
ne legyél már nő.. ne bonyolitsd túl, írj neki szia, nem akarok zavarni, csak gondoltam megkerdezem, hogy vagy :)
2020. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
7-es ez az üzenet félreérthető, különösen egy ilyen este után, lehet azt hiszi majd a lány, hogy a srác elkönyvelte ilyen könnyűvérűnek, és burkoltan kéri a második menetet.
2020. okt. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd 9 hónap múlva úgy is jelentkezik
2020. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8,micsoda? szerintem ezzel pont hogy a személye után érdeklődik..
2020. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!