Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megfektettem részegen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfektettem részegen egy lányt. Mit írjak neki másnap?

Figyelt kérdés
De tényleg. Hogy lehet ilyen esetben egy beszélgetést kezdeni? Ezidáig nem ismertem a csajt.
2020. okt. 1. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
7es,ezektol a mizu, hogy vagy, nem akarok zavarni fele semmilyen passziv szovegtol szerintem hajukat tepve menekulnek a nok, gyakorlatilag mar az 1.mondattal elrontod :D 3as valaszolo a nyero
2020. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

figyi, másak a tapasztalataink..

nekem az jött le, hogy amikor másnap egyből a szexről beszélek és tudni akarom, hogy ő mit gondol róla vagy hányadán állunk, akkor meghátrál mert too much-nak érzi és amúgy is bizonytalan, még nincsenek érzelmei csak egyszer lefeküdtünk..

ha viszont beszélgetni kezdtünk, akkor megkedveltek és általában abból több is lett.


de nyilván, minden zárat más kulcs nyit

2020. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy nem egy minden kreativitast nelkulozo hogy vagy, vagy mizu az induloszoveg meg lehet beszelgetest kezdemenyezni. Nem a szexrol kell beszelni de sokkal oldottabb lesz a hangulat mar az elejetol fogva ha teljesen lazan iranyitod a beszelgetest es nem azt latja rajtad hogy a legnagyobb snassz dumakkal erkeztel meg :D a nok nagyresze szerintem teljes joggal nem tud mit kezdeni az altalad emlitett bevezetesekkel, az ilyen beszelgetesek halnak el csirajukban legtobbszor. Persze neha ezzel is nyerhetsz, de aranyaiban azert nem hiszem hogy ez lenne a nyero :D de majd jonnek a nok es elmondjak a velemenyuket, faszikent nyilvan csak tapasztalatokra alapozhatunk.. Peace
2020. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
És melyikőtök volt részeg! Mert nem mindegy!
2020. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
pacsi
2020. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

(8-as vagyok)

Szerintem te meg nem tudod milyen amikor már vagy a huszadik "hogy vagy"-al kezdődő beszélgetésből kerekedik ki 2-percen belül hogy csak azért ír a srác mert kanos és nem tud segíteni magán. Lányként én herótot kapok az ilyen sablon üzenetektől, amire csak sablon választ lehet adni.

2020. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
(8- még mindig, 7-esnek válaszoltam csak azóta felrobbant a komment szekció)
2020. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet, még a végén kitalálja nem is akarta. És feljelent.
2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
14! Mindketten.
2020. okt. 1. 23:03
 20/23 anonim ***** válasza:
Először köszönj rá, ha pár köszönés után nem ír rád, írd neki hogy lehet ksizakadt a gumi :D
2020. okt. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!