Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlót anyukák?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már hasonlót anyukák?

Figyelt kérdés
öltözés vagy dürdés vagy barmilyen szituban otthon a fiatok eszrevehetöen jobban megbamult?Ilyenkor nem vesztek rola tudomást vagy zokon veszitek mert nem illendő?

2020. okt. 4. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Úgy vagyok vele,hogy tombolnak benne a hormonok. Nem szóltam semmit.
2020. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Meg szokott lesni és masztizik.
2020. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez beteg, nekem sose jutott volna eszembe ilyen se kamaszkoromban, se máskor. volt elég lány a suliban, a strandon, akárhol, lehetett őket bámulni.
2020. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem szoktuk magunkat takarni egymás előtt,természetes dolog a meztelenség. 41N
2020. okt. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
24 vagyok. Van egy öcsém. Gyakran megbámul engem is meg anyunkat is ilyen esetekben. Hát mit tudjunk tenni. Nem is nagyon leplezi hogy ránk van állva. Igaz velem elég közvetlen a kapcsolata. Nem tudom anyuval milyen, de lehet vele is. 24L
2020. okt. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk otthon nincs szégyellősködés, ennek megfelelően sokszor látott már és nem érdekelte. De észrevettem, hogy mostanság elkalandozik és megpihen rajtam a tekintete, ha úgy adódik hogy ruha nélkül lát. Úgy teszek mintha nem venném észre.
2020. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értelmes és valós nő van itt aki megélt ilyesmit?
2020. okt. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!