Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori,hogy otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori,hogy otthon a szülők és a gyerekek rendszeresen látják egymást meztelenül?

Figyelt kérdés
Itt láttam már sokszor,hogy sok helyen van így. Nekem ez idegen.
2020. okt. 5. 12:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ebben nem lehet általánosítani, van akiknél nem gond a meztelenség, van akiknél tabu
2020. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kisebb voltam (kb 13 éves koromig) simán mutatkoztunk egymás előtt meztelenül (anyámat is láttam, ő is engem). Azóta már nem mutatkozunk egymás előtt.
2020. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális családban és egészséges gondolkodásnál, nevelésnél ez nem probléma. Helyén tudják kezelni a dolgokat.
2020. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul.
2020. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg így nőttünk fel, egymás előtt nem szégyellősködünk. Idegenek előtt nyilván nincs pucérkodás.
2020. okt. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én véleményem szerint pedig egy normális családban nem mutatkoznak egymás előtt meztelenül,ha nem muszáj. Persze vannak helyzetek amikor nem lehet elkerülni vagy véletlen stb. De direkt egymás előtt mászkálnak az szerintem nem normális.
2020. okt. 5. 13:31
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen biztos az is közrejátszik,hogy hogyan nőttél fel. Nlunk csak apám mutatkozott előttünk meztelenül (én és a testvérem is fiúk vagyunk). Én anyámat nem tudom elképzelni,hogy előttem mászkál ruha nélkül.
2020. okt. 5. 13:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az a természetes amiben ő szocializálódik. Neked ez. Másoknak nem.
2020. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A finnek családostól járnak "finnszaunázni" papa-mama-gyerekek-nagyszülők, már pedig az nem éppen "textiles". Mégsem lesz a Finnekből sem baltás gyilkos. Családja válogatja, van ahol természetes, máshol meg tabu, s a gyermek pubertás korától kezdve kerülik az egymás előtti meztelenséget.
2020. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nudista családban soha nem volt gondunk ezzel, sem egymás, sem mások előtt. Mindenki más, mindenkit a neveltetése korlátoz ebben.
2020. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!