Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi kérhetnek egy taposásért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi kérhetnek egy taposásért?

Figyelt kérdés

Rosszlányokon vagy smpixien ?

Semmi vetkőzés csak taposás élvezésig.

Kinek mi a tapasztalata fétisek terén mennyit kérnek a lányok átlagosan?



2020. okt. 6. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában 15-30 / fel ora es ebbe minden benne van. Ha te farkasszemet nézel vele az is ennyi, meg ha megdöntheted az is. + vannak feláras dolgok.
2020. okt. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 ezret szoktam
2020. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ... egy profi domina eleve drágább, magasabb árazású akkor is ha csak taposást kérsz (30-tól indulnak). Normál prosti megcsinálja szimpla alapáron, max. akkor kér extra felárat ha megérzi hogy ezért több lét lehet rólad lerántani.
2020. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így hogy teljesen tapasztalatlan vagy, adok mondjuk 5000et egy óráért, viszont megtanítalak a technikai finomságokra ingyen.


A 20ezer (korábbi válaszok) arra vonatkozik, aki napi rutin szinten csinálja, mindent tud, mire kell odafigyelnie, stb., és minimum saját berendezett Domina stúdiója meg kliensköre van.

2020. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Ha meg te vagy a pasi, akit taposni kellene, akkor így:

Ha mázlid van (és rutinod) akkor ki tudsz nevelni egy dominát aki neked ingyen is megcsinálja.

Ha meg várod a sült galambot a pénzedért, akkor határ a csillagos ég.

(4es voltam)

2020. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!