Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vékony tárgyat dughatné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vékony tárgyat dughatnék a fenekembe?

Figyelt kérdés

Szeretem az anális kényeztetést, de egy betegség és műtét következtében csúnya aranyerem keletkezett. Korábban répát meg kígyóuborkát dugtam fel magamnak (természetesen gumiban), de ezek elég vastagok, a záróizom tágulása eléggé megviselné az aranyeret.

Szóval egy olyan dolog kellene, ami elég vékony ahhoz, hogy ne keltsen különösebb zavart a záróizmoknak, de azért mégis "érezzem a törődést".


Mit tudnátok ajánlani?



2020. okt. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Semmit... ha aranyered volt akkor tökmindegy milyen vékonnyal mókázol ki fog újulni. Aranyérrel neked véget ért az ánusztündér pályafutás.
2020. okt. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Én a helyedbe az egészségem védelme érdekében hanyagolnám, ha nagyon akarod akkor látogass el egy szexshopba hátha van valami extra vékony játékszer. Ha házi megoldás kell hát nem tudom szívószál elég vékony fogkefe.
2020. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Fakanál
2020. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irrigátor gumicső sikosítóval.
2020. okt. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy ceruzát.

Annak a nem hegyes végét próbáld meg nagyon óvatosan becsusszantani a popsidba.

2020. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!