Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azok a srácok, akik itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a srácok, akik itt gyakorin írogatnak üzeneteket a kérdező és válaszoló csajoknak el is érnek ezzel valamit?

Figyelt kérdés
Kaptok intim képeket is vagy csak kiveritek, ha visszaírnak valami szaftosat?
2020. okt. 9. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Rám ugyan nem itt, hanem tini párkapcsolatok rovatban rám írt egy srác két és fél éve. Kedvesnek tűnt, de úgy gondoltam, kicsit túl van pörögve. Átmentünk Messengerre, találkoztunk párszor és egyszer fogdosott+néha kap tőlem képeket, és gyakran beszélünk erotikus dolgokról.

Ugyanakkor nekem csak ő van, aki így megmaradt az oldalról, a többiek vagy leléptek maguktól, vagy letiltottam őket.

2020. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam még rá senkire, de rám már írtak.

Volt olyan, akivel eltudtam beszélgetni, de az emberek több, mint fele magát nőnek kiadó férfi volt. Volt olyan, akivel átmentünk facére dumálgatni, de ezen az oldalon túl komoly embereket nem lehet találni. Egy lánnyal volt több is és eggyel lehetett volna, ha nem vagyunk messze egymástól.

És rám is írtak már próbálkozó férfiak, kettőtől megkérdeztem, hogy ez bejött már nekik valaha? Azt írták, hogy soha.

2020. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért szoktam le arról, hogy leírjam hogy lány vagyok emrt ráuntam az itteni szinvonalra. Bár szerintem még erre is lesz a megszokott, Szia tomi vagyok van pasid, ha nincs találkozunk -szintü üzenet.
2020. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én csak olyan kor írok privit mikor már kint szét trollkodják és tényleg normális kérdésre válaszolni akarok , nincs célom vele de már lett egy jó pár nagyon korrekt normális levelező partnerem akikkel időnként írogatunk és ennyi.
2020. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális nökkel lehet itt beszélgetni..Aki meg egy normális kalandot keres azzal sincs baj.35F
2020. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!