Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tenyleg kiabrandito vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg kiabrandito vagy csak bebeszelem magamnak?

Figyelt kérdés

20 eves lany vagyok, magas, vekony, hosszu szoke hajam van... De vannak resek a fogaim kozt. Anno sokat csufoltak emiatt, en is utaltam/utalom, mert az egesz csaladbol csak nekem van. A szuleimtol es a fogorvosunktol mindig azt hallgattam, hogy igy nem fog kilyukadni a fogak kozt es "szerencses" vagyok.. Hat en nem ugy erzem magam. Eddig 2 baratom volt es egyik sem tett semmilyen megjegyzest.

En utalom, mert adok a kulsomre, sokat teszek erte, hogy igy nezzek ki, megis azt erzem, hogy a fogaim tonkreteszik a kepet :( gondoltam mar foghejakra, kesobb fogszabalyzora es meg mutetre is... Tenyleg azt sugallja az ilyen fogsor, hofy valaki igenytelen, elcsufitja az embert? :(


2020. okt. 12. 23:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kerlek ne privatban irjatok, hanem itt valaszoljatok! 10 perc alatt 6 privit kaptam es 2 volt segitokesz
2020. okt. 12. 23:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ettől lesz valaki csúnya vagy szép, látatlanban nem lehet véleményt mondani.
2020. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

[link]

Nagyjabol ekkora hezagokrol van szo, az elso ketto kozott+ mindketto masik szelenel+ alul az elso ketto egyutt van de mellettuk 2 ilyen hezag van :(

2020. okt. 13. 00:14
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem elég kiábrándító lenne, hogy ilyen apróságon képes vagy pörögni.
2020. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kiábrándító, ha eddig egyik fiú sem tett megjegyzést? :) Szerintem nem gáz. Inkább, minthogy rohadjanak.
2020. okt. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4! Sajnos en mindig mindenkinek meg akartam felelni, de tudom, hogy ez lehetetlen... Nem tartom aprosagnak, hisz meg 3 eve gimiben is csufoltak emiatt.
2020. okt. 13. 00:19
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem befolyásolja a külsőd, sokkal inkább az önbizalmadat, ami inkább látszódhat rajtad, örülj neki hogy van fogad.
2020. okt. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
a gátlásosságod zavarna, a fogak nem
2020. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugye ez csak vicc?


Sok dolgot hallottam és olvastam már itt, ami egy nőnek a külsejével kapcsolatban problémát okoz, de ez teljesen új dolog.

2020. okt. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tartanam kiabranditonak

Ha baratnom ilyen lenne, nem nagyon erdekelne

Osszkep +szemelyiseg a lenyeg hidd el

23f

2020. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!