Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Latex fetishisztáktól kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex fetishisztáktól kérdezem: Ti is egy picit jobban kibontakoztok a mostani járványhelyzetben?

Figyelt kérdés

Természetesen a kis fetishemnek a négy fal között szoktam hódolni, de most végre kicsit ki tudok szabadulni ami számomra némi öröm ebben a helyzetben. Különösebb bámészkodás nélkül tudok az utcán/boltban latex kesztyűben mászkálni, bár így is sokszor érzem, hogy megnéznek, ha mondjuk egy átlátszó kesztyűt veszek fel (a feketét pl. meg se nézik), mert van egy pici fénye ugye. Már több bolti pénztárosra is szívrohamot hoztam, mert azt hitték, hogy műkéz, megjegyezték, hogy nagyon plasztik hatása van és igazából meglepődtek amikor azt mondtam, hogy pedig ez csak egy gumikesztyű.

Valahol izgalmas amikor kiszúrják a dolgot, de még mindig kicsit sokkol is, úgyhogy lehetőleg pólóban szoktam vásárolni, hogy látszódjon a kesztyű széle, ne csak a pulcsi/kabát alól kandikáljon ki a "műkéz". :) Bár eddigi tapasztalataim szerint így is van az a pénztáros aki megemlíti, hogy "azta, milyen kesztyűd van neked?".


Ilyen kesztyűm van egyébként, szerintem azért nem annyira életidegen:

[link]


Aztán most beszereztem egy átlátszó latex arcmaszkot, ilyet konkrétan:

[link]


Eleinte nagyon izgultam, hogy emiatt mennyire fognak megbámulni, de érdekes módon ezt még nem tette szóvá senki. De ha megtörténne, akkor szerintem biztos arra hivatkoznék, hogy ez ilyen speciális átlátszó maszk, hogy látszódjon az ember mimikája alatta.

Most ameddig ilyen helyzet van és új dolgok kerültek a köztudatba úgy éreztem, hogy pár új dolgot én is bevonhatok a mindennapokba anélkül, hogy durván kilógnék a sorból. De természetesen nem szándékozom latex nadrágban, pólóban csodáskodni az utcán. :)


Ti bátrabbak vagytok nálam?

Aki esetleg nem érti ezt a dolgot az nyugodtan leírhatja a véleményét, mert érdekel, hogy vajon mi járhat mások fejében, ha valakin ilyesmit látnak.



2020. okt. 16. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!