Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Teljesen normális az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen normális az, ha egy 32 éves férfi a linkelt képen szereplő módon öltözik otthon, fotózza magát és így érzi jól magát? 33F/meleg

Figyelt kérdés

Egyébként a legjobb barátomról van szó, de azt többször a tudomására hoztam, hogy nem tartom egészségesnek ezt a fajta viselkedést. Egyébként éjszakánként annyira hozzászokott a pelenkaviseléshez, hogy nélküle sajnos már ágyba vizelne.


www pont kepfeltoltes pont eu/images/2020/10/16/600viber_image_2020_10_16.jpg


2020. okt. 16. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
nem jó a link
2020. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
17%
Kezdjük ott, hogy eleve a saját nemünkhöz vonzódni mennyire normális dolog? Mellesleg a képen valószínűleg te vagy, homokosom. 29F, meleg
2020. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Pelenkafétises.

Nem normális, de ugye a mai világban nagyon píszínek kell lenni és azt kell mondani hogy teljesen normális 🤷‍♀️

2020. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem normalis, de amig masokat nem zavar vele, az sem erdekel ha vagdossa magat vagy megeszi a sajat s.arát.
2020. okt. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A homoszexualitás egy teljesen normális szexuális beállítottság, ez pedig véleményem szerint betegség!
2020. okt. 16. 22:24
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg szar gyerekkora volt, vagy fura volt a kapcsolata az anyjával, a pelenkafétis emiatt szokott kialakulni.
2020. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Állítása szerint nem szexuális töltetű a dolog, sokkal inkább érzelmi és nincs is izgalmi állapotban, amikor ez rajta van. Ezen kívül pedig egyéb felnőtt méretű, "totyogóknak" való ruhákban szokott játszani a földön, kisgyerekeknek való játékokkal.

A képen az arcát és egyéb dolgokat szándékosan vágtam ki, a kép igazából csak őt ábrázolta, amelyet annak ellenére küldött át nekem, hogy nyomatékosan megkértem, hogy ne küldjön nekem ilyen jellegű képeket.Type a message

2020. okt. 16. 22:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem izgat, hogy mi van a pelus alatt.
2020. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amíg otthon csinálja addig a sajat dolga.
2020. okt. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonymousreview60 ***** válasza:
ABDL fétis. A gyerekkorában tört el valami.
2020. okt. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!