Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A transzexuálisok nagyrészt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzexuálisok nagyrészt heterók vagy melegek/leszbik? Hogyan élik meg a szexualitásukat?

Figyelt kérdés

Illetve, aki transz nőként vonzódik a lányokhoz: hogy kell elképzelni a szexuális életet? Azt értem, hogy a nőket hogy lehet kényeztetni, de egy transz nőt hogyan? Csak a popó és a felcsatolós marad?


És transz férfiak: ti hogy élitek meg az ágyban a dolgokat? Mikor lent izgatnak, akkor nem érzitek magatoknak "nőnek"? Melyik lyukatokat "szabad" medugni?


Remélem nem túl vulgárisak a kérdések, abszolút kíváncsiságból kérdem.



2020. okt. 17. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek teljesen érvényes kérdések lehetnek a témában. Pl. volt pár hónapja egy lányból fiúvá átváltozó kérdező, ő elég részletesen ecsetelte, miért hagyta meg csak a punciját és mennyire szerette magát dugatni vele.
2020. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát szexuális orientáció feltételezés kb ugyan olyan 100% bán van előszava mint cisz embereknél.

A többi nagyon személy függő. Én spec aszex avagyok szóval ez is közrejátszik. Én nem tudom elképzelni hogy vaginába valaha is bármit, ha nálam valaha valamiért szexre kerülne a sor mielött attól megszabadulok akkor azt a testrészt 100%-ban ignoráljuk, nagy eséllyel alsónadrág se fog lekerülni. A többi indiferens,de dugni lehetőleg én dugom másikat.

2020. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Transz nőknél nagyon gyakori, hogy meg van csinálva a műtét alul is.

Férfiaknál is egyre többet látom, legalábbis követek egy srácot és most írta ki a műtéte dátumát.

Egyébként szerintem a legtöbben nem szeretik, ha úgy hozzájuk érnek ott műtétek előtt. Esetleg olyan transzoknál jobban elképzelhetőnek tartom, akik nem heterok, hanem bik vagy melegek.

Egyébként transz nők esetében gyakoribb szerintem, hogy valaki biszex. Transz fiúból többség nagyon is heteronak tűnik nekem. De annyit nem ismerek, szóval ezt nem tudom.

2020. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonymousreview60 ***** válasza:
2020. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!