Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok milyen pasik irant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovag99 kérdése:

Lanyok milyen pasik irant erzitek hogy vonzodtok nagyon?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 23:36
A kérdező szavazást indított:
1. Magas pasik (180cm felett)
2. Akik szep szemuk van(kek szemuek,barna,zold pld)
3. Izmos pasik irant
4. Jo kepu pasik irant
5. Akik elutasitjak a baratnoimet ,de csak engem nem
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A legfontosabb értéket nem írtad amitől minden nő elalél (nem, nem a pénz): értelmes, normális, kedves, figyelmes pasi akinek van kisugárzása és nem felszínes.
2020. okt. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

4.-re nyomtam jobb híján.

Sorba szedem a szempontjaidat:

1.- nem számít a magasság, míg nem látványosan kisebb nálam (165 vagyok), 160-akármeddig okés.

2. A szép szem fontos, de nincs olyan elvárásom, hogy "jaj, legyen kék" /"csak a barna" /"kizárólag zöld szeműek" lehetnek a partnereim. Sokkal inkább az értelmes tekintet, meg az összkép számít, hogy mennyire illik a szeme az arcára, meg persze, hogy egészséges legyen(ne gyulladt, elszíneződött legyen pl)

3. Nem vonz a nagy izomzat semennyire, inkább kényelmetlen ránézni. Kis mennyiségben oké (ahogy amúgy a háj is), de sajnos-nem sajnos a vékony srácokra bukom.

4. Ez fontos, de ami nekem jóképű az általában másoknak nem szokott tetszeni, mert nem ilyen atléta/kigyúrt srácok tetszenek, akik tele vannak önbizalommal.

5. Attól, hogy minden barátnőm rá van cuppanva, én nem fogok senkit vonzóbbnak látni, de, ha már velem van, lehetőleg ne dugjon félre, főleg ne a barátnőmmel, szóval kapcsolatban igenis utasítás vissza őket, elvégre csaja van😂

2020. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Hejj te. Na akkor én is sorba szedem a szempontjaid, majd levonok belőle egy jó kis összegzést.

1. Volt már 195 és 175 magas pasim is. A nagyobbnak is megvan a szépsége, mikor mondjuk a "szárnyai alá vesz", de sok szexpóznál a csók, vagy csak úgy alapból a spontán csók kivitelezhetetlen. Nem beszélve a 69-ről és egyéb finomságokról. Szóval nem akkora baj az ha nincs köztünk 20-30 cm különbség.

2. Tetszett már kancsal pasi is. A szem a lélek tükre, mondja ezt az az egy klisé a kevés közül, amit igaznak tartok, vagyis en a szemet (akármilyen hülyén hangzik) belső tulajdonságok kivetülésének tartom.

3. Egy bizonyos mértékű izomzat minden embernél alap kene hogy legyen. Nem azért mert "a média ezt mondta", hanem egészségügyi szempontokból. Az a pasi (de ugyanúgy csaj is), aki életében egy percet nem sportolt, és nincsen korának megfelelő izomzata, annak az a legkisebb baja hogy nekem nem tetszik. Tartáshibák, hízáskészség, a keringési és légzési rendszer karban tartatlansága miatt később súlyos betegségek. Szóval igen, az elethez is kell sport (ebből adódóan izmosság). Nekem az ideális pasi amolyan vékony focista alkat, aki izmos, de nem "tömeg izomzat", sokkal inkább atletikus. De persze nem kell hozzam se tökéletesnek lenni, viszont sportolóként úgy érzem elvárhatom hogy figyeljen a testére.

4. A jóképűség egy dolog. Inkább a szimpátia számít az arcnál. A helyes pasik sem feltétlenül tetdzenek, míg egy kifejezetten csúnyának mondott ember megfoghat a mimikájával, mosolyával, szemével, meg az archoz társuló hangjával.

5. Hülyeség. Ezt így hogy gondoltad? Nem ertem a helyzetet amit a fejedben vázoltál. Nyilvan ha ismerkedem valakivel (akár csak buliban is), az ne fűzze közben a barátnőimet. Ez nem vonzó tulajdonság, hanem az alap alapja. Ettől nem lesz vonzó valaki, hogy nem hülyít rajtam kívűl még 3 csajt.

Összességében: 1-1 tulajdonságot nem lehet kiemelni a nagy, komplex egeszből. Ráadásul kifelejtettél egy nagyon fontos dolgot; a nők nem annyira vizuális lények mint a pasik. Nekünk a vonzalmat sokkal inkább adja az illat, a hang, az ahogy a másik bánik velünk, a pasihoz kapcsolódó érzelmeink, a kiállás, kisugárzás, és még sorolhatnám. Persze, szép dolog a kockahas, izgató is, de ez önmagában annyit jelent nekünk, mint nektek az hogy az adott hölgy körme ki van-e festve vagy nem. Sokkal inkább számít az összkép, nem a kiragadott külsőségek. Persze, fontos a külső is. De a pasi mint egységes egész válik vonzóvá a szemünkben, nem a magassága vagy a kék szeme, hanem amiket leírtam már. Kinézet és viselkedés, igényesség, kisugárzás.

2020. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kombinálni nem lehet? Mondjuk jóképű és magas? Vagy ez már túl nagy elvárás lenne? :)
2020. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!