Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexualitás kérdéskörben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexualitás kérdéskörben kiszoktad adni magad ellenkező neműnek, milyen gyakran?

Figyelt kérdés

Őszintén!

Most ne kamuzz!

Pasiként, szoktál nőként válaszolni kérdésekre? Mi okból teszed? Privát is csináltál már ilyet? Azaz írtál már valakinek nőként üzenetet?

Gondolom, nőként kevesen vannak ilyen hozzászólások, de persze az ő válaszuk is érdekel! (csak valódi nőké)



2020. okt. 22. 02:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szoktam válaszolni kérdésekre nőként, pedig férfi vagyok
Nem szoktam ilyet csinálni
Igen, szoktam válaszolni kérdésekre férfiként, pedig nő vagyok
Volt már rá példa, de nem csinálom gyakran
Mindig nőként írok, válaszolok, pedig férfi vagyok
Egyéb válaszom lenne, majd részletezem hozzászólásban
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

A weboldal szabályzata alapján:

(j) Tilos szándékosan félrevezetni a többi Felhasználót vagy azokat, akik segítséget vagy kérdésükre választ várnak bármely témakörben.


Ez egy csapda!

2020. okt. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem adom ki magam nőnek, viszont szoktam olyan kérdésekre válaszolni amik lányokhoz szólnak, de akkor odaírom hogy férfi vagyok, viszont leginkább akkor válaszolok ha tényleg valami orbitális nyomorékságot kérdez valaki.
2020. okt. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Láttam már olyan választ, ahol a neki nem tetszőket ezzel gyanúsította. Szerintem nem jó ötlet egy olyan csoportról kijelenteni kategórikusa vqlqmit, amiről nagyon keveset tud a kijelentő.

És itt sokszor a kételkedők bizony savanyú és a világ minden gondját a másikra hárító egyének teszik.

Amúgy nem vagyok csaj.

2020. okt. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennél ezért büszkébb vagyok...
2020. okt. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nőként,ritkán előfordul,de én inkább úgy mondanám,hogy a barátom nevében,vagy az ő véleményét írom és csak meleg kérdésekhez,nem tagadom,hogy negatív válaszként.L.
2020. okt. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nem szoktam férfiként írni.

Egyszer fordult elő, hogy 20 év körülinek adtam ki magam a válaszban. Azt is csak azért, mert állandóan arról megy itt a panasz, hogy nem lehet választ írni, mert mindre rögtön rengeteg privát jön. Mivel nem ezt tapasztalom, gondoltam a korosztályom miatt, meg a megválaszolt kérdések stílusa miatt lehet. Írtam hát egy tipikus kérdésre egy tipikus választ, 20 év körüliként. Direkt olyan stílusban, mint a többiek. Jött vagy három privát, az is fél év alatt kb.

Nem a privátokat hiányolom, csak hogy nem ezt tapasztaltam, így nem értettem a privátözönről szóló panaszt. És még mindig nem értem.

2020. okt. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és már volt hogy nőknek szánt kérdésre válaszoltam, a barátnőm tapasztalata és véleménye alapján. Gyakorlatilag a válaszom teljesen legitim, csak épp az változik, ki gépeli le. Ilyenkor csak siman nincs kedvem ecsetelni, hogy a csajom nevében írok bla bla, hanem siman leirom mint ha csajom írna.
2020. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan 70-80% legalább az arány hogy aki nőnek látszik az nem az... Egy részük szimpla troll azt gondolván, hogy ha nőnek kiadva magát szól hozzá akkor a véleményével majd befolyásolni fogja a kérdezőt, vagy a többi nőt (nem, nem fogja). A másik részük meg magát nőnek kiadó meleg, vagy szimpla troll aki szórakozóik azzal hogy prividömpinget kap.
2020. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a ki szoktad adni három szóba írandó, mert az igekötőt csak a hozzá tartozó igével írjuk egy szóba, és itt nem a kiszoktad tartozik össze, hanem a kiadni.
2020. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem szokásom más neműnek kiadni magam. De ahogy előttem már írták, feleségem ill. előző partnereim álláspontját ismerve vannak olyan kérdések, melyekre az ő szavaikkal felelek. Megesett, hogy a nagyobb hatás kedvéért, "nőként" írtam le ezeket a válaszokat. Olyan is előfordult, hogy nejemmel átbeszéljük a témát, majd nevében én írtam le a hozzászólást. Akár egy titkárnő, a főnök diktál én gépelek. ;-)
2020. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!