Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőknek szól a kérdés - szerete...

Nőknek szól a kérdés - szereted ha magaznak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

magaznak?

Az mit takar?

2020. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magázás, nem megalazas
2020. okt. 23. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szeretni nem szeretem, de megszoktam már. 36N
2020. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2020. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha ismeretlenről van szó, és első kommunikáció, bemutatkozás van, akkor nem hogy szeretem, hanem el is várom a magázást. A legalapvetőbbnek kéne lennie. Senki ne tegezzen le kapásból egy felnőtt nőt/férfit, mintha az valami iskolás gyerek lenne. Ha pedig az első megismerkedésen túlestünk, szituációtól függően persze, de abszolút nyitott vagyok a tegezésre is, ha felajánlják. Csak tartsuk be az alapvető sorrendet. Ennyi.
2020. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretem (pontosabban alapvetőnek tartom, az előző válaszolóhoz hasonlóan), hogy idegenek magázzanak, természetesen én sem tegezek le senkit, akit nem ismerek. Később, bizonyos fokú ismeretség után már kényelmesebb a tegeződés, de mindenkeppen egymás iránti tiszteletet sugall, ha nem egyből úgy szólunk egymáshoz, mintha ezeréves haverok lennénk.
2020. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!