Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ejakulációs probléma, mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejakulációs probléma, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Felfedeztem, hogy orgazmus közben csak az ondóm egyrésze jön ki, és mintha nem is lenne teljes az ejakuláció. Amikor elélvezek akkor kijön egy része, ha egy kicsit megnyomom a péniszem akkor sárgszínű ondó jön ki ami csomós állagú. Nem fáj a péniszem, normálisan érzékeny. Vizeleti gondjaim nincsenek. Ha gyakrabban maszturbálok akkor is ugyanez van, tehát azt nem látom valószínűnek, hogy felhalmozódik a sok ondó, ha ez számit valamit akkor lancdohanyos vagyok 5 eve, es több mint 10 partnerrel voltam életem során, és nem védekeztem ( erre nem vagyok túl büszke ) előre is köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 25. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
KB olyan lehet mint a tojást feltöröd és látod benne a szinte félig kikelt csirkét😂🤢
2020. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kóros, a tiéd ilyen. Ha nincs panasz akkor ez rendben van. Ha több folyadékot iszol rendszeresen, akkor talán hígabb lesz, de nem biztos. A sárgás szin is normális.
2020. okt. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sűrű és a dohányfüst meg is festi. Le tehetned a cigit meg addig amíg felall
2020. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elvileg minden kapcsolat után STD-szűrésre kell menni, férfiaknál 1-2 fertőző betegség kivételével panaszmentesek a fertőző betegségek.

Kb. a fele ingyenes, a többiért fizetni kell.

2020. okt. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!