Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexhiány miatt pattanások?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhiány miatt pattanások?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, az egész kamaszkort átvészeltem gyönyörű bőrrel, csak 1-1 pattanásom jött elő amikor megjött és ennyi. Amióta nem élek rendszeres szexuális életet (1,5-2 éve) tele vagyok pattanásokkal. Anyukám, a barátnőim és egyre többen (nem pasik) azzal jönnek, hogy a szexhiány miatt lehet valami hormonzavar és amiatt. Ez igaz lehet, vagy semmi köze hozzá? Van, aki tapasztalt hasonlót?
2020. okt. 28. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Lehet
2020. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Végigszexelted a kamaszkorodat? :D
2020. okt. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
HAt akkor szexelj:)
2020. okt. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Nagyobb valószínűséggel gyulladas all a hatterben es nem artana gockutatasra menned. Nogyogyaszt es fogdokit se hagyd ki.

De eletmodbeli valtozasok plusz stressz is okozhatja. Nekem pl a dohanyas erositi

2020. okt. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2-es kapcsolatban voltam elég hosszú ideig és hát igen, nem csak egymás kezét fogtuk... :D

4-es köszönöm, mindenképp elmegyek orvoshoz.

Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 29. 09:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Nekem sosem volt szép a bőröm - nem is jutott soha elég szex. Egyszer a nagymamámat kezelő idős belgyógyász dokival zajlott le az alábbi párbeszéd:

- Dohányzik?

- Nem.

- Ez látszik is a bőrén. Alkoholt sem fogyaszt, jól sejtem?

- Sosem.

- És mi a helyzet a szexszel?

- ... semmi.

- Ez is látszik, kedvesem...

Mostanra már nem csak a bőröm csúnya, hanem a ciklusom is felborult. IR-es és PCOS-es vagyok, semmi nem változott az elmúlt időszakban, a metformint is ugyanúgy szedem, de a frusztrációszintem az egekben, minden egyes szexmentes nappal csak emelkedik.

2020. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!