Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, hány évesen és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen és miért hordtatok először tangát?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Bejött, azóta is hordjátok?
2020. okt. 30. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

17 évesen hordtam az első párkapcsolatomban (a páromnak nagyon bejött). Addig nagyon iszonyodtam tőle, mert próbáltam egyszer és kényelmetlennek véltem.


Később hozzászoktam, rájöttem, hogy nagyon fazon kérdése a kényelem-dolog.

2020. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen mert nem akartam hogy a nadrágon átüssön a bugyi körvonala. Nadrágtól függ, ha feszes, vagy sportra akkor egyértelműen tanga.
2020. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Még gyerekként (értsd: 9-10 éves fejjel) volt olyan, hogy felvettem egyet egy napra kíváncsiságból, de rohadt kényelmetlen volt, szóval nem erőltettem a későbbiekben. Felnőttként is annak találom egyébként, meghagyom azoknak, akik szívesen viselik.
2020. okt. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem kényelmes. 14 éves korom óta
2020. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
85%
Körülbelül 13-14 éves koromban kezdtem hordani, mert zavart hogy átüt a bugyim a nadrágomon.
2020. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 14 éves korom körül kezdtem. Hordom még de nem mindennap. Nem tartom kifejezetten egészségesnek ezért csak akkor veszem fel ha a felvett ruha megkívánja, pl túl feszes és más típusú bugyi vonala nagyon látszana.
2020. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
11 evesen probaltam fel egy unnepi ruha ala. Nekem mindennapi viselet 12 eves koromtol lett.
2020. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 14-15 éves koromtól kezdtem el hordani, hogy a skinny farmereken ne üssön at a bugyi. Azóta is hordom, gyorsan hozza lehet szokni
2020. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Kb 13-14 éves korom óta rendszeresen hordom, de inkább edzésre, feszülös farmerhez, nekem kényelmesebb a sima.
2020. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!