Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom lankadtan lefotózni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom lankadtan lefotózni a péniszem?

Figyelt kérdés
Nekem mindig feláll, amikor fotózni akarom. Még nem sikerült egy lankadt képet sem csinálnom. Más is van így?

2020. okt. 30. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Lankadtan úgysem érdekel senkit. Mondjuk mereven sem, szóval felesleges fotózni.
2020. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Miért akarod egyáltalán lefotózni a farkad?
2020. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Senkit nem érdekel ez haver. Nőknek a pasi személyisége kell nem a farka.
2020. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem ez volt a kérdés. És nem írtam, hogy nőknek akarom elküldeni.

Az érdekelt, hogy más is van-e hasonló helyzetben.

2020. okt. 30. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Verd ki 3-5-10x egymás után utána fotózhatod. Bár pont senkit nem fog érdekelni max. a melegeket a brokeszed képe, a nők alapból egy tiltót nyomnak rád ha péniszképet küldesz nekik.
2020. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le pisálás után.
2020. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mitnemondjak? ***** válasza:
95%

Vagy esetleg pisálás közben... XD

El tudom képzelni ahogy pisál a srác és akarja fotózni, de akkor is feláll neki.. Teljesen ki van már idegileg. Egyik kezében a fényképezőgép, a másikkal meg üti a farkát, hogy lankadjon már le, és ahogy pofozza úgy spriccel szanaszét a szőnyegre meg a falra, és hopp kész is a művészi fotó.. igaz ez sem lankadt pózos, de ezt nem bírtam kihagyni.. :D

2020. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egy képem van eddig, ami hasonló, de már azon is duzzadtabb.
2020. okt. 30. 19:29
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Mártsd jeges vízbe.
2020. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki, és miután lelankad, azután fotózd le. Én is ilyen voltam tinikoromban, már fürdés közben is állandóan mocorgott, csak simán attól, hogy meztelen voltam. Nefélj, elmúlik ez az idő.
2020. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!