Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen az elso szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az elso szex?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még es mostanra tervezem azt hogy elveszitsem. Nem egyejszakas dolog lesz.

2020. okt. 31. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana tudni, hogy milyen nemű vagy.

Ha csaj, akkor csak 1 figyelmes partner kell hozzá.

F

2020. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2020. okt. 31. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy voltatok -e már együtt. Együtt alvás, meztelenség, petting már megvolt? Érdemes lenne ezzel kezdeni.
2020. okt. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A testedet mennyire ismered? Mert először neked kell tudni hogy mit szeretsz. Szoktál masztizni? Hány éves vagy?
2020. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha meg van hozzá a normális partner, aki figyel rád, és törődik veled, akkor egy nagyon szép emlék marad meg.

Az enyém is ilyen volt : Életem legszebb éjszakája volt. ☺️ Azóta is együtt vagyunk.

20/L

2020. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!