Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, veletek is volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek is volt már olyan, hogy bár jó kapcsolatban voltatok, de annyira hatott rátok egy másik pasi, hogy megbolondított és elkezdtetek nagyon vágyni rá?

Figyelt kérdés
Lefeküdtetek az új pasival? Milyen elmény volt egy ilyen felspanolt állapotban a szex? Mi lett a vége szakítás a régivel és új kapcsolat?

2020. nov. 9. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Természetes, hogy egy-egy férfi jobban megtetszik külsőleg mint a párom. De épp ezért és ezekért a szituációkért létezik a hűség fogalma.
2020. nov. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen
2020. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár már nem lány kategória vagyok, de volt.

Viszont a szexre nem került sor.

2020. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2#- es hogy élted meg és mi letta vége vagy a folytatása a dolognak?
2020. nov. 9. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkivel előfordul.

De amit érzel a másik pasi iránt az csak vágy és kíváncsiság. Ha igazán szereted a párodat nem fogod megcsalni/ elhagyni egy kaland kedvéért. Nem is éri meg.

Ha úgy érzed, hogy nem tudsz ellenállni az új pasinak, akkor legyél őszinte a pároddal. Ne csald meg, ne csapd be, valószínű, hogy nem ezt érdemli.

Az ilyenek általában csak fellángolások szoktak lenni.

Neked kell mérlegelni, hogy megéri-e.


Velem is előfordult ilyen természetesen. Nagyon tetszett a srác, x éve voltam párkapcsolatban és nagyon tetszett, hogy másnak is bejövök. De ahogy jött ez az érzés el is múlt. Nem csaltam meg a párom. Azóta ha meglátom a srácot még mindig zavarba jövök, de egyátalán nem érdekel már.

2020. nov. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kivel nem fordult már ilyen elő? Ha a vágy nem csak futó érzés, hanem komolyabb ott viszont gond van a kapcsolattal, s a "külsős" iránti vágyakozás szét is fogja azt feszíteni (akár történik valami, akár nem).
2020. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kortól, nemtől függetlenül bárkivel előfordulhat, aki még nem találta meg az igazit.
2020. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miquel, ez azzal is előfordulhat, aki megtalálta...
2020. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!