Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez a mai világban soknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mai világban soknak számít? Van okom szégyellni magam, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mit kellene gondolnom a viselkedésemről. Volt egy 2 és fél éves kapcsolatom, aminek 1 éve lett vége. Vele veszítettem el a szüzességem. Igazából úgy szerettem volna, hogy életre szóló legyen és akkor még egyszerűen elképzelni sem tudtam, hogy valaha képes leszek mással. De azért azt nem árt megjegyezni, hogy neki is első voltam és igazán sosem voltak nagy élvezetek. Másfél hónapra rá jött egy srác az életembe és ő megmutatta nekem, hogy milyen is a jó szex. Brutálisakat élveztem vele, de neki én csak dugipajti voltam. Aztán sorra jöttek a kisebb komolytalan kapcsolatok. Meg volt egy-két egy éjszakás kalandom is. Ha összeszámolom akkor összesen 7 sráccal feküdtem le és ebből 4-gyel voltam kapcsolatban. (meg volt két srác akivel orálig jutottunk csak). Most rám talált a szerelem egy olyan srác képében, aki gyermekkorom óta barátom és minden ilyen dolgomról tud, a legapróbb vágyakról is. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem zavarja. Ez tényleg nem olyan sok? Csak én gondolom túl?


Kérlek privátot ne küldjetek, hacsak nem választ tartalmaz, és ha kérhetem csak normális válaszokat írjatok.



2020. nov. 16. 23:42
1 2
 11/13 kisördög1 ***** válasza:
100%
10: próbáld kicsit kevésbé szűklátókörűen, esetleg más felfogásával nézni a világot, igenis van akit zavar, van aki szerint rosszabb lesz akin sokan végigmentek!
2020. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem ledér életmód a tiéd, a számok alapján sem.

Ami fontos lehet a barátodnak hogy korábbban látta hogy ha kapcsolatban vagy akkor a párodra koncentrálsz és eszedbe sem jut más férfiakkal foglalkozni. Ez pedig többet jelent mint bármilyen varázsszám.

2020. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11:


Igen sajnos vannak olyanok akik használtságuk alapján mérik az emberek értékét, de érdekes módon ez csak a szexre vonatkozik. Innen is látszik hogy mennyire álságos és ostoba ez a felfogás aminek alapja az irigység a féltékenység és a csordaösztön, holott ha logikusan végiggondoljuk ez nem jelent semmit sem! Az előítéletek csokorba szedése nem logika, ezt előre leszögezném!

2020. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!