Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexeltél már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már úgy, hogy direkt nem pisiltél előtte és nagyon kellett már tartanod?

Figyelt kérdés
adott plusz örömöt? elengedted közben?
2020. nov. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Még nem, de már tervezem, közben akarom elengedni. F
2020. nov. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A feleségem rendszeresen így szexel velem...azt mondja nagyobb az orgazmusa.Nem engedi el csak visszatartja....
2020. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A párom ilyenkor bepisil ha orgazmusa van.
2020. nov. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én (férfi) nem. De recskázni recskáztam már úgy. Rögtön utána pisiltem .... zseniális érzés.

A feleségemet már dugtam meg úgy, hogy direkt nem pisilt előtte, azt mondta jobb érzés volt úgy!

2020. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Maszturbálni én us szoktam így,közben kicsiket kiengedek,izgató és hatalmas az orgazmus a végén!Fiú vagyok.
2020. nov. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is általában úgy recskázok, ha már előtte nagyon kell. Beengedni mondjuk képtelen lennék közben.
2020. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!